![]() |
|
|
#10 | |
|
Местный
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,241
Сказал(а) спасибо: 2,496
Поблагодарили 7,121 раз(а) в 1,081 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Цитата:
Те що пристає завідомо - наприклад яєшню, омлети, я смажу на тефлоновій ікеєвській. На ній же або на отій квадратній і всякі оладки-деруни-котлетки. На чавунній в основному зажарку, м'ясо шматочками типу на підливку, таке що якщо і пристане то не дуже критично. Одна в мене спеціальна блинна, то із змазкою силіконовим пензликом тонкі млинці чудово смажаться, не пристають. Смажила млинці і у другій, щоб швидше, теж нормально, не рвались і не приставали. Такщо я задоволена, але особливо нема з чим порівняти, тому це суб'єктивно. Ще мені подобається що там відкручується дерев'яна ручка і можна її ставити у духовку у якості жаровні. Не можу сказати що я часто користуюсь, але буває, особливо перед святами, коли всі форми зайняті. Або наприклад треба запекти щось невелике а форми у мене скляні всі величенькі.
__________________
Аня я і не викайте мені ![]() The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now. |
|
|
|
| Социальные закладки |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| что такое " хвойник" и " хвойные растения" | садовник | Хвойные | 30 | 25.07.2016 21:38 |
| Текст "под катом" или "спойлер". | Elly | Добро пожаловать! | 0 | 06.06.2012 10:47 |
| Коттеджный городок vs дачный кооператив, "+" и "-" присоединения к селу дачников | mokamobile | Юридические вопросы | 38 | 29.03.2012 15:40 |