![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Київ-Гоголів
Сообщений: 4,583
Сказал(а) спасибо: 28,336
Поблагодарили 17,502 раз(а) в 3,407 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
скільки всього цікавого дізнаєшся! (особливо д/н Христа, записаний у Біблії))) А які розкішні назви... штруцля
Я на Святвечір готую пісні пампушки з часником, але тепер хочу штруцлю) Все дуже просто на столі 6го січня: кутя, узвар, вареники з картоплею, тушкована капуста, гриби, пампушки, мариновані овочі і короп з гречкою і грибами. Вже кілька років перед Святвечором згадую Фаріну з її фаршированим коропом! Жаль її рук і страшенно смішно, як згадаю її розповідь.
__________________
завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш |
|
|