![]() |
|
|
#10 |
|
Новичок
Регистрация: 11.02.2015
Адрес: Україна Львівська обл.
Сообщений: 14
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 19 раз(а) в 8 сообщениях
![]() |
Доброго вечора .Я з деревами на Ви.Намагаюсь ,якось доглядати,та поки основну увагу забирає город і квітник.З формуванням туго,та якось зроблю фото може щось порадите.У мене молодь: 2 яблуньки ,1 слива,1 вишенька ,1 абрикос 2 старезні груші 1 доходяга абрикос (високо привитий).Побілила дерева чемно в січні (морозів не було).Хочу весною накласти ловчі пояси -коли це робити і яка ефективність?І ще ,при перекопці городу засипали високо кореневу шийку вишні-треба відгребти?на скільки?
|
|
|