![]() |
|
|
#12 | |
|
Освоившийся
Регистрация: 09.09.2014
Адрес: Запоріжжя
Сообщений: 43
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 22 раз(а) в 18 сообщениях
![]() |
Цитата:
![]() а внас на кожний чіх є папірець з печаткою. Навіщо здавати касу товариства у банк? всі наші контрагенти не працюють за безготівкою. Крім одного - отримувача земельного податку
__________________
Голова правління СТ |
|
|
|