![]() |
|
|
#22 | |
|
Местный
Регистрация: 28.09.2011
Адрес: чернівці
Сообщений: 550
Сказал(а) спасибо: 103
Поблагодарили 706 раз(а) в 290 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
допоки не отримано склад апіона - можна вважати що апіон-
"кіт в мішку"- невідомо що намішано . ефект "плацебо" : в пакетику добриво 2 гривні кілограм- а сам пакетик 20 гривень - лохотрон ( при 100 грамах пакетика - вартість добрива з 2 гривень зростає до 200 - непогано для афери ) ---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:24 ---------- Цитата:
|
|
|
|