![]() |
|
|
#5 |
|
Увлеченный
Регистрация: 09.12.2012
Адрес: Краматорск
Сообщений: 261
Сказал(а) спасибо: 279
Поблагодарили 1,373 раз(а) в 144 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Так багато нам не дадуть) Проектна документація вийде дорожче закупки посадкового матеріалу)
А ще у нас в місті зараз такі дії заборонені, оскільки ми є стратегічним обєктом і знімки можуть потрпити у непевні або ворожі руки. Так що поки що будемо шаманити :-) |
|
|