Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Сад и огород > Плодовый сад

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.06.2011, 12:21   #10
Ivann
Освоившийся
 
Регистрация: 14.09.2009
Адрес: Івано-Франківська обл.
Сообщений: 66
Сказал(а) спасибо: 790
Поблагодарили 432 раз(а) в 64 сообщениях
Ivann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of light
По умолчанию Re: Разнообразие сортов садовой земляники, личный опыт.

Хочу окремо розказати про свою Ольвію. Зразу визначаю, що усі мої цифри - на око. Бавитися з точними вимірюваннями мені, зрештою, ні до чого. Для себе висновки я зробив, а когось переконувати - справа невдячна.
Сезон її збору ще не завершився, але станом на 10 червня залишились (на 95%) середньо-дрібна (на рівні 5-10 грам) та дрібна (нижче 5 грам) ягода. Кращі кущі (їх у мне 10-15 з прибл.40) до цього часу видали 2 повноцінні збори на рівні 15 ягід вагою 15-30 грам кожна. (Ягід на рівні 40-50 грам , боюсь, моя Ольвія не видала. Хіба декілька штучок). Тобто було 2 збори в середньому по 300грам. Вал такого збору - 5-6 кг Ольвіх. Третій збір з кращих кущів був на рівні 5-8 ягід вагою 10-20 грам. Ну, хай по 100 грам. Тобто кращі кущі за три збори (через день) видали по 700 грам товарної ягоди високих смакових якостей. Слабші кущі такого урожаю не дали. Найгірші (найсильніше поражені кліщем) якщо видали по 100 грам, то і добре. Зараз у нас сильно похолодало і пішли проливні дощі. Тому гниль забере значно більшу частку, ніж я розраховував ще 3-4 дні тому. Радує хіба те, що прайм-ягоду гниль, по-суті, не зачепила. Отримати від кращих кущів ще грам по 100 буде дуже добре. На більше вже не розраховую.
Про смакові якості Ольвії. (Усе суб"єктивно!) Так, Ольвія не Веселка, не Клері, не Ерліглоу, далеко не Ламбада. Цього сезону, боюсь, навіть Біг Бой мені сподобався більше. Але Ольвія в моїй першій десятці найсмачніших (з перепробуваних мною 40-50 сортів). І , скажімо так, серед моїх найсмачніших Ольвія видалася найурожайнішою.
Беручи до уваги сукупність всіх характеристик Ольвія - один з найдостойніших сортів.
__________________
Дякую за увагу, Ivann
Ivann вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
atyan (03.01.2013), Elly (11.06.2011), Loretta (16.03.2012), Solomka (17.06.2011), Анюта (11.06.2011), Веро*nika (18.07.2012), елена.п (11.06.2011), Лена Мерлин (11.06.2011), Масянька (07.06.2012), ТАМАРА (11.06.2011)
 

Социальные закладки


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Разнообразие бонсай. zhirvigr Бонсай 20 05.04.2024 14:30
Защита садовой земляники от вредителей и болезней. садовник Вредители и болезни 870 29.07.2020 23:30
Умный огород. Прочитав Н. И. Курдюмова. Личный опыт, взгляд MixaP Огород 271 23.02.2016 13:54
Разнообразие многолетников Terre Nova Daphna Декоративное садоводство 43 16.07.2011 20:43


Текущее время: 19:02. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot