![]() |
|
|
#9 |
|
Местный
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 522
Сказал(а) спасибо: 6,822
Поблагодарили 3,301 раз(а) в 343 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Physocarpus 'Diable d'or' в мене є, але дуже маленький і я навіть трохи сумніваюсь, що це він, бо окрас не такий яскравий як на картинці. Купила в минулому році в епіцентрі .
А решта я б дуже хотіла придбати, але не зустрічала ніде пропозиції.
__________________
Інна Мій сад http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=2267 http://picasaweb.google.ru/inna.negrych/EuhLsF02# Последний раз редактировалось садовник; 02.03.2011 в 18:47. |
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Викса (02.03.2011) |