![]() |
|
|
#6 |
|
Освоившийся
Регистрация: 26.07.2015
Адрес: Энергодар
Сообщений: 121
Сказал(а) спасибо: 376
Поблагодарили 838 раз(а) в 93 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Доброго всім дня. Будь ласка, підкажіть чи буде рости на нейтральному грунті ялівець горизонтальний Wiltonii. Зараз він намагається жити у великому на 10 літрів емальованому відрі без дна з кислим грунтом. Вибору куди його перевалювати не було. Або відро, або залишатися в малому горщику. Саму перевалку навесні з 5-ти літрового горщика переніс важко.
Втратив один пагін, той просто засох через деякий час. Зараз у господарів немає змоги придбати кислий грунт. То чи можна закопати на зиму його у цьому відрі, чи треба пересаджувати в грунт. Буде саме пересадка, бо коренева система навряд чи заповнила об'єм. |
|
|
|