Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Сад и огород > Декоративное садоводство > Декоративные деревья и кустарники > Хвойные

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.10.2023, 11:51   #6
Я Вика
Освоившийся
 
Регистрация: 26.07.2015
Адрес: Энергодар
Сообщений: 121
Сказал(а) спасибо: 376
Поблагодарили 838 раз(а) в 93 сообщениях
Я Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant futureЯ Вика has a brilliant future
По умолчанию Re: Можжевельнник - 2

Доброго всім дня. Будь ласка, підкажіть чи буде рости на нейтральному грунті ялівець горизонтальний Wiltonii. Зараз він намагається жити у великому на 10 літрів емальованому відрі без дна з кислим грунтом. Вибору куди його перевалювати не було. Або відро, або залишатися в малому горщику. Саму перевалку навесні з 5-ти літрового горщика переніс важко.
Втратив один пагін, той просто засох через деякий час. Зараз у господарів немає змоги придбати кислий грунт. То чи можна закопати на зиму його у цьому відрі, чи треба пересаджувати в грунт. Буде саме пересадка, бо коренева система навряд чи заповнила об'єм.
Я Вика вне форума   Ответить с цитированием
 

Социальные закладки


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:43. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot