![]() |
|
|
#6 |
|
Увлеченный
Регистрация: 26.04.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 326
Сказал(а) спасибо: 1,787
Поблагодарили 2,044 раз(а) в 268 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
У меня смородина и малина хорошо стоят в погребе, но сахар 1:2 по объему.
__________________
Ольга Війна змінює багато речей. Єдине, що лишається незмінним - наша пам'ять. І наша вдячність. |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Cahes (14.08.2022) |