Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Около садоводства > Строим дома, дачи, сарайчики...

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.12.2020, 00:34   #31
ntyrti
Увлеченный
 
Аватар для ntyrti
 
Регистрация: 09.09.2013
Адрес: Украина Луганская обл.
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 744
Поблагодарили 769 раз(а) в 164 сообщениях
ntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to behold
По умолчанию Re: хата в Новосілці

А "трохи", це скільки?
__________________
Меня зовут Виктор
ntyrti вне форума  
Старый 02.12.2020, 00:42   #32
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от ntyrti Посмотреть сообщение
А "трохи", це скільки?
Скільки не шкода.
Буду експериментувати коли почнуться дощі. Взимку не так ефективно. Зараз швидше вітер все роздмухає, ніж розтопиться сніг щоб міцно схопити щебінь.

Живу в квартирі біля військової частини, так от колись ще до мого народження поклали бетонні плити, то важка техніка досі нічого особливого не нашкодила тому сегменту дороги.
marchello вне форума  
Старый 02.12.2020, 01:10   #33
ntyrti
Увлеченный
 
Аватар для ntyrti
 
Регистрация: 09.09.2013
Адрес: Украина Луганская обл.
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 744
Поблагодарили 769 раз(а) в 164 сообщениях
ntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to behold
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Вы сравниваете вещи,которые нельзя сравнивать. У нас на работе тоже лежат б/у плиты со взлётной полосы. За 20 лет катания по ним 20 тонных КАМАЗов с ними абсолютно ничего не произошло. При этом пешеходные дорожки насыпали высотой 20-30см. из щебня фр.50 и выше, расклинив фр.5-10. Через 5 лет дорожки ушли в грунт, хотя по ней только люди ходили, и то ограниченый контингент. Почва супесь. По улице у нас супесь(дожди нам не страшны), но дорога волнами. Так в эти пониженные места каждый год завозят бой кирпича, щебень и др. строительные отходы,но через год всё уходит в землю. Дома я расстилал агроткань, а затем щебень - никуда ничего не уходит.
__________________
Меня зовут Виктор
ntyrti вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
marchello (02.12.2020), Нина (02.12.2020)
Старый 04.12.2020, 20:53   #34
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Такий причеп придивився, вже дав завдаток. З колесами, дугами і тентом 13 тис.

На реєстрацію в ЦНАП черга тиждень, буду поки що на червоних тимчасових номерах. На стоянці біля дому беруть 10 грн на добу за причеп. Також вичитав що потрібна автоцивілка на причеп, це приблизно 300 грн на рік. Електро-перехідник для причепа з європейської розетки на нашу коштує 200 грн.

Довжина причепа враховуючи відкриту задню дверку - 2.30 м (якщо довший вантаж, то потрібно буде обмотати червоною тканиною).



marchello вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Елена на даче (07.12.2020), Нина (04.12.2020)
Старый 05.12.2020, 19:49   #35
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Мав час і натхнення, встановив дерев'яні стовпчики з одного боку під розтягнутий шпагат, щоб потім рівно встановити металеві стовпчики.


Отримав новою поштою тимчасові номери на причеп з пакетом решти документів для реєстрації.


Подивився як без моєї присутності висипали ЗІЛ щебню - звісно, купками. Вирівняв як міг лопатою-шуфлею, решта з часом вирівняють машини (але це не точно). Бачу що до моєї ділянки буде треба 2 ЗІЛи мінімум. На наступний раз вже купив агротканину щоб підстелити під щебінь, а не сипати на голу землю.
marchello вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ntyrti (06.12.2020), Елена на даче (07.12.2020), Нина (05.12.2020)
Старый 05.12.2020, 21:06   #36
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Вибачте за пізню відповідь.
Цитата:
Сообщение от BARBACYCA Посмотреть сообщение
у вас уже был опыт строительства дома?
В мене особисто ні. Мій покійний дідусь збудував власноруч три будинки, важку техніку використовував лише для встановлення бетонних плит між поверхами. Я з підліткового віку брав участь в деяких підсобних роботах влітку, коли приїжджав на канікули.

Розумію, що це не "воно". Однак хочу в якості своєрідного "дозвілля" пробувати, набивати власні шишки, робити помилки (куди ж без них) і вчитися на особистому досвіді. Ну і користуватися можливістю спілкування з іншими такими ж людьми.
marchello вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BARBACYCA (05.12.2020), Елена на даче (07.12.2020)
Старый 05.12.2020, 22:19   #37
Нина
Местный
 
Аватар для Нина
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 9,174
Сказал(а) спасибо: 51,512
Поблагодарили 27,462 раз(а) в 6,579 сообщениях
Нина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от marchello Посмотреть сообщение
Розумію, що це не "воно". Однак хочу в якості своєрідного "дозвілля" пробувати, набивати власні шишки, робити помилки (куди ж без них) і вчитися на особистому досвіді. Ну і користуватися можливістю спілкування з іншими такими ж людьми.
Спробуйте зареєструватися на будівельному форумі. Там по ходу Вашої розповіді хлопці, які самі будували, дадуть поради. Та й подібних до Вашої теми там багато, є що почитати і навчитись. Але і в нас пишіть, бо цікаво.
__________________
Нина вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gondzha (08.01.2021), marchello (05.12.2020)
Старый 05.12.2020, 23:11   #38
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Просто знайшов картинку за ключовими словами "finnish house". Щось таке приблизно я собі й уявляю. Тільки дах більш пологий, такий щоб утворював назовні терасу. Димар можна ще масивніший. Обов'язково мурований цокольний поверх. Решта будинку з дерева. Ширина будинку мабуть як на картинці, а от довжина значніша. Велика вітальня.

Так як встановив собі час на планування до зими 2021-2022 (якщо Господь дасть дожити), то буде цікаво потім дивитися як видозмінювалася ціль.
marchello вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ирина Винницкая (24.12.2020), Нина (06.12.2020), Облако (08.02.2021)
Старый 06.12.2020, 08:58   #39
BARBACYCA
Местный
 
Регистрация: 09.06.2011
Адрес: ------
Сообщений: 1,253
Сказал(а) спасибо: 2,064
Поблагодарили 7,107 раз(а) в 1,069 сообщениях
BARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Наберите в поиске "шале". То, что вы описываете, этот стиль и есть .
__________________
Мене нема на форумі. І не планую повертатись.
BARBACYCA вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
marchello (06.12.2020)
Старый 07.12.2020, 23:56   #40
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Не догледів, передній правий габарит у причепі не світиться. Побачив лише коли приїхав на стоянку. Маю жменю запасних лампочок, але був настільки сильний вітер, що відклав цей захоплюючий процес на пізніше.



----

Для під'єднання електрики на ділянці отримав викопіювання ж кадастру в ЦНАПі, котрий дрібніший ніж вимагає обленерго. Завтра збираюся їхати в місцеве відділення кадастру для отримання викопіювання в потрібному масштабі. Чому не зробити можливість замовляти в потрібному масштабі через сайт - загадка.

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

Мій графік роботи вільний, що дозволяє відвідувати різні бюрократичні установи.

А от обленерго показує деякий прогрес, в них на сайті з електронним ключем можна подати заявку на підключення без відвідування установи.

Добрі люди підказали, що варто оформити одразу ж трифазне підключення електроенергії про всяк випадок. Пізніше при зростанні споживання розподілити навантаження між фазами. Відповідно до підказки, чомусь переоформлення підключення пізніше зробити складніше, ніж одразу ж попрохати потрібну конфігурацію.

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

Чомусь при виборі трифазного підключення відсутній варіант з двозонним лічильником...
marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Нина (08.12.2020)
Старый 08.12.2020, 17:45   #41
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

В масштабі 1:2000 роблять лише приватні ліцензовані землевпорядники, мені підказали в ЦНАПі контакти, попередньо домовився на наступний тиждень, вартість буде приблизно 2500 - 2800 грн.
marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Нина (08.12.2020)
Старый 13.12.2020, 23:00   #42
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
Question Re: хата в Новосілці

Вчора були на місці виконавці ситуативного плану в масштабі 1:2000, їм зайняло до пів години часу. Запитували мене, де саме біля ділянки йде підземна електрична лінія, а я без руля. Чому така інформація повинна передаватися усно - історія замовчує. Обіцяли закінчити документ за тиждень.

Закінчив ставити дерев'яні стовпчики по периметру ділянки під натягнений шпагат. Тепер буду дивитися в сусідів оптимальну відстань між металевими стовпами для огорожі. Далі планую їхати на місцевий завод металопрокату, буду підбирати стовпи нержавійки по 2,5 метри довжиною (пів метра в землю). Оптимальний діаметр поки що не знаю, буду запитувати на заводі. Поки що лише збираю інформація задля цікавості, бо такі стовпи потрібно буде одразу ж забетонувати про всяк випадок, а генератора і бетономішалки поки що нема. Забетонувати потрібно буде, бо можуть бути любителі здати на металолом, хоча в цілому місцевість дуже пристойна і багато хто навколо взагалі не ставить огорожу. Але обгородити мушу, інакше повтікають малі діти.

Тим часом на причепі вже постійні номери, зайняло буквально три години від моменту подачі документів в цнап до отримання техпаспорту і номеру, ціна 468 грн. Поки що прикріпив болтами, далі планую прикріпити на постійно заклепками. Передній правий габарит, виявляється, не світиться через поганий контакт з масою, так як занадто товстий шар заводської фарби на корпусі. Найкраще заїхати до автоелектрика - виявляється, такий є біля стоянки, буквально сусідня брама, надіюся що візьметься за таке дрібне питання. Чому про це не сказав продавець - нехай буде на його совісті. Чому я не перевірив при купівлі - це вже мені в копілку дрібних невдач. Їздити без одного габарита про всяк випадок краще не буду.

Востаннє виїхав з ділянки мабуть з шостого разу (передній привід). Дощ розмив дорогу там де я ще не встиг насипати щебінь, а там ще й під горку. Добре що в багажнику лежав антибукс, без нього мабуть треба би було знову бігти по трактор. Тепер думаю, що потрібно на розмиту ділянку насипати спочатку шлак і будівельні відходи, так буде значно дешевше. Цікавлюся чи для такої цілі підійде вугільний шлак, бо в нас тут на місці таке продають. Поки що з причепом з'їжджати вниз точно не буду, по потім не виїду назад. Все що потрібно, буду возити з машини на ділянку вручну візком типу "кравчучки".

Також цікавлюся, чи вважаються будівельними роботами і чи потрібно про це повідомляти офіційно:
1) бетонування металевих стовпів огорожі
2) встановлення електричного стовпа
3) викопування колодязя і встановлення бетонних кілець.
marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Нина (18.12.2020)
Старый 13.12.2020, 23:57   #43
ntyrti
Увлеченный
 
Аватар для ntyrti
 
Регистрация: 09.09.2013
Адрес: Украина Луганская обл.
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 744
Поблагодарили 769 раз(а) в 164 сообщениях
ntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to beholdntyrti is a splendid one to behold
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Расскажу Вам маленькую историю. У нас на работе стоял современный угольный котёл, который обогревал один из цехов. Топили до войны углём, а шлак высыпали в отведенное,покрытое бетонными плитами, место, чтобы затем засыпать дорогу. Но в один прекрасный момент появился какой-то надзор , произвели различные замеры и выдали предписание,что шлак радиоактивен и его нужно нужно утилизировать, (До этого мы сдавали на утилизацию в металлических контейнерах только лампы дневного света). И на дорогу его запретили высыпать. "Спасибо" местным жителям, к утру кучи не стало.
__________________
Меня зовут Виктор
ntyrti вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
marchello (14.12.2020), Елена на даче (16.12.2020), Нина (18.12.2020)
Старый 14.12.2020, 01:13   #44
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Виявляється, перед копанням криниці потрібно (чи це лише бажано?) робити геодезичний висновок. Або ж замовляти "під ключ", щоб геодезія входила в комплект.

----

Так само геовишукування потрібні перед будівництвом будинку, щоб знати оцінку ґрунту спеціалістами, щоб правильно спроектувати фундамент. Щоб "двічі не підводитися", думаю що варто замовити комплексне обстеження під фундамент будинку, колодязь, септик, свердловину, ливневу каналізацію і окрему споруду для льоху.

Последний раз редактировалось marchello; 14.12.2020 в 01:24.
marchello вне форума  
Старый 14.12.2020, 13:00   #45
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от marchello Посмотреть сообщение
чи вважаються будівельними роботами і чи потрібно про це повідомляти офіційно:
1) бетонування металевих стовпів огорожі
2) встановлення електричного стовпа
3) викопування колодязя і встановлення бетонних кілець.
Телефонував з цього приводу в ДАБІ, вони відповіли що стовпами і собачими будками не займаються
Тобто можна робити без офіційного повідомлення. Тільки стовп для електрики повинен встановлюватися працівниками обленерго, а не кимось іншим.
marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Нина (18.12.2020)
Старый 14.12.2020, 15:54   #46
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 697
Сказал(а) спасибо: 4,335
Поблагодарили 1,778 раз(а) в 473 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от marchello Посмотреть сообщение
Тільки стовп для електрики повинен встановлюватися працівниками обленерго, а не кимось іншим.
Не факт. Ми ставили сами. Обленергівці для підключення вимагали встановлений стовп і заземлення з паспортом. Але це було в 2015 році, може вже щось помінялося. В будь-якому разі уточніть в обленерго.

Я маю на увазі стовп, на який вішають лічильник. Якщо мова йде про великий бетонний стовп з проводами, то той да, тільки обленерго. Але ж його самотужки й не поставиш.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
marchello (14.12.2020)
Старый 14.12.2020, 22:34   #47
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,184
Сказал(а) спасибо: 2,210
Поблагодарили 6,301 раз(а) в 2,430 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от NaLiKa Посмотреть сообщение
Але ж його самотужки й не поставиш.
Та ну...Я самотужки ставив три стовпи, бо електрики відмовилися- неможливо машинами під'їхати. Знадобилася лебідка монтажна ,,жабка'', двометровий шмат швелера приблизно номер 20 і лопати- штикова та совкова. Якщо електрики будуть прискіпуватися, можна сказати, що стовпи поставили попередні господарі
язичник вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
marchello (14.12.2020), NaLiKa (15.12.2020), Ажен (15.12.2020)
Старый 15.12.2020, 23:46   #48
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Постелив агротканину на решту дороги до ділянки, засипав щебнем. Розглядаю можливість встановлення вживаних бетонних плит, можливо з аеродрому (такі продають тут на місці). Якщо підійде до діла з плитами, то потрібно буде також засипати щебінь піском.
marchello вне форума  
Старый 17.12.2020, 23:03   #49
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Накидав приблизно що планую робити (довгострокові плани, якщо дасть Бог дожити)


Поки що в найближчих планах - закінчити з щебнем, можливо з дорожними плитами, далі почати огорожу (сітка рабиця). Тим часом з наступного тижня повинен бути готовий ситуаційний план для обленерго. Як тільки вдарять морози, хоча би -7 градусів, покличу бур викопувати колодязь, без морозу важка машина провалиться в м'яку землю і знову треба буде трактор.

Последний раз редактировалось marchello; 18.12.2020 в 00:20.
marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Нина (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 09:38   #50
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 697
Сказал(а) спасибо: 4,335
Поблагодарили 1,778 раз(а) в 473 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: хата в Новосілці

marchello, якщо Ви плануєте септик формату "вигрібна яма" то його краще розташувати в місці де зможе вільно під'їхати машина для відкачки. Якщо мається на увазі септик правильний з переливними ємністями та фільтраційним полем, тоді питання знято.

А чому Ви плануєте саме колодязь, а не одразу свердловину? Питання без підвоху, просто цікаво.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Елка (10.01.2021), Нина (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 10:15   #51
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от NaLiKa Посмотреть сообщение
септик правильний з переливними ємністями та фільтраційним полем
Септик планую такий, що не потрібно буде викачувати. Про фільтраційне поле ще не чув, буду дізнаватися, дякую :)
Чув лише, що закриту вигрібну яму з дном доведеться робити в разі наявності підземних течій, тоді це серйозна зміна.
Цитата:
А чому Ви плануєте саме колодязь, а не одразу свердловину?
Планую багато дерев в кожному вільному кутку, їх потрібно поливати, думаю що для цього краще колодязь. Та й на випадок чогось варто мати воду, яку можливо витягнути вручну.

Дуже сподіваюся, що в сильніші морози важка техніка зможе проїхати і не загрузне. Інакше потрібно всюди робити заїзд і класти бетонні плити.

Последний раз редактировалось marchello; 18.12.2020 в 10:25.
marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
NaLiKa (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 10:39   #52
BARBACYCA
Местный
 
Регистрация: 09.06.2011
Адрес: ------
Сообщений: 1,253
Сказал(а) спасибо: 2,064
Поблагодарили 7,107 раз(а) в 1,069 сообщениях
BARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от marchello Посмотреть сообщение
Септик планую такий, що не потрібно буде викачувати. Про фільтраційне поле ще не чув, буду дізнаватися, дякую :)
Похоже, что про септики вам известно мало. Очень рекомендую углубиться в этот вопрос, чтобы потом не было неожиданностей . Либо по стоимости, либо по эксплуатации.
Тот септик, о котором вы говорите требует ощутимых финансовых вложений, но и там есть, как минимум, фильтрационный колодец.
Те септики, о которых говорит NaLiKa, всё равно, будут требовать (по технологии) откачки хотя бы 1 раз в 2 года, а лучше 1раз в год.
С септиками, фильтрационными колодцами и полями, анаэробными и аэробными, с компрессором и без, всё очень непросто. И это я ещё не упоминала про грунты и уровень грунтовых вод.
__________________
Мене нема на форумі. І не планую повертатись.
BARBACYCA вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
marchello (18.12.2020), NaLiKa (18.12.2020), Нина (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 11:13   #53
Iris_ka
Местный
 
Аватар для Iris_ka
 
Регистрация: 11.11.2011
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 2,765
Сказал(а) спасибо: 7,040
Поблагодарили 11,908 раз(а) в 1,920 сообщениях
Iris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond reputeIris_ka has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

А я напишу о воде. Колодец конечно нужен, вдруг нет воды. Но скважина это в тысячу раз лучше. Те же деревья можно поливать занимаясь другим делом, а насос качает. А так ручками попробуй понаполивай.
__________________
Помни, что жизнь - как езда на велосипеде :
если тебе тяжело - значит ты идешь на подьем!!!
Iris_ka вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
marchello (18.12.2020), NaLiKa (18.12.2020), Елка (10.01.2021), Нина (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 11:23   #54
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 697
Сказал(а) спасибо: 4,335
Поблагодарили 1,778 раз(а) в 473 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Справедливости ради, в колодец тоже можно вкинуть насос. Но для этого нужен достаточный уровень воды в колодце. Не знаю, как с этим дело обстоит во Львове, но у нас в прошлом году колодцы практически пересыхали.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BARBACYCA (18.12.2020), marchello (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 12:05   #55
BARBACYCA
Местный
 
Регистрация: 09.06.2011
Адрес: ------
Сообщений: 1,253
Сказал(а) спасибо: 2,064
Поблагодарили 7,107 раз(а) в 1,069 сообщениях
BARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond reputeBARBACYCA has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Бывает, что и скважин бьют две, для дома и полива, на разную глубину.

У меня одна скважина на всё.
С бойлерами такая же история. Ставят один бойлер на помыться и прочее, а второй, литров на 15, под раковину кухни. Говорят, что так удобно. Не знаю, у меня нет такого решения.
Ставили рециркуляционный насос для горячей воды с программированием по дням-часам, но не пользуемся- нет в нём необходимости.
__________________
Мене нема на форумі. І не планую повертатись.
BARBACYCA вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
marchello (18.12.2020)
Старый 18.12.2020, 15:22   #56
Нина
Местный
 
Аватар для Нина
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 9,174
Сказал(а) спасибо: 51,512
Поблагодарили 27,462 раз(а) в 6,579 сообщениях
Нина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

А що за намети з стінами і без них?
__________________
Нина вне форума  
Старый 18.12.2020, 17:43   #57
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от Нина Посмотреть сообщение
А що за намети з стінами і без них?


marchello вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Нина (18.12.2020)
Старый 19.12.2020, 23:51   #58
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цікавлюся чи можливо виготовити такий вагончик; питання не тільки і не стільки у виготовленні (зараз будь-який каприз за ваші гроші), а й практичності у транспортуванні і монтуванні

1 - типовий житловий вагончик
2 - прибудова типу коридору
3 - накрита тераса

marchello вне форума  
Старый 21.12.2020, 17:28   #59
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
чи можливо виготовити такий вагончик
Був на місці, побачив досить багато готових варіантів. Це все можливо і навіть доставляють модулями-частинами. Знизу можуть оббити дешевою бляхою від мишей, дерево покривають якимось розчином що не дозволяє розгорітися. Інтер'єр від стандарту до люксу. Ціни... кусаються. Враховуючи що це лише на один або декілька років, буду планувати щось найпростіше, але і найпростіше в них від 150 тис. грн. Хіба що казати щоб зробили для мене не "стандарт" а "економ" чи навіть "супер економ".



marchello вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Елена на даче (21.12.2020), Нина (21.12.2020)
Старый 22.12.2020, 10:23   #60
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 697
Сказал(а) спасибо: 4,335
Поблагодарили 1,778 раз(а) в 473 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от marchello Посмотреть сообщение
найпростіше в них від 150 тис. грн.
marchello, я не знаю Вашого матеріального стану, так що можливо моя порада і "ніочьом", але таки напишу. 150 тис. для такого будиночку по-перше дуже дорого. По-друге, якщо це на пару років, то нерентабельно. По третіх, миші туди залізуть навіть якщо Ви дно обіб'єте металом. Вони тоді прогризуть стіну, якщо стіна буде не по зубах, залізуть через дах, це настирні монстри.
За таку суму можна построїти гостьовий будиночок з того ж газоблоку на бетонному ленточному фундаменті. Якщо є час, натхнення і некриві руки, то кладку з газоблоку Ви подужаєте, це нескладно. Мій чоловік побудував з газоблоку будинок, до цього не разу з кладкою діла не мавши. Треба приділити увагу вивченню технології і не боятися.
Все написане ІМХО. І я дуже підтримаю думку, що краще заробити гроші тим, що ти вмієш, а ту ж саму стройку довірити професіоналам. Але ситуації бувають різні, і можливо інколи треба просто повірити в себе.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (22.12.2020), Lemurka (23.12.2020), marchello (22.12.2020), Елена на даче (22.12.2020), Ирина Винницкая (24.12.2020), мрійниця (22.12.2020), Нина (23.12.2020)
Закрытая тема

Социальные закладки

Метки
ділянка, новосілка, хата

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:44. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot