![]() |
|
|
#12 | |||
|
Местный
Регистрация: 19.12.2011
Адрес: Київ, Фастівський р-н
Сообщений: 2,527
Сказал(а) спасибо: 8,331
Поблагодарили 12,115 раз(а) в 2,109 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Щиро дякую за відгуки. Власний погляд інколи "замилюється" і хочеться поглянути на сад з іншого погляду
. Тоді розумієш помилки, недоліки, недопрацювання.Цитата:
, робить свою справу А кольорове поєднання - страраюся підбирати в певному колористичному напрямку, уникаю де яких кольорів та поєднань. Як би мені не подобалася певна рослина, одразу приміряю чи вона впишеться в існуючу композицію. Це не дає опускатитися до єралашу. Дещо через час приходиться прибирати, бо розумію, що воно не вписується (як наприклад жовті півники, що є на одній з ранніх світлин)Цитата:
Цитата:
. Ще додам, коли роблю посадки, намагаюся прораховувати як це буде виглядати з різних ракурсів. Є у кілька видових точок, що одразу дають розуміння що роботи там ще не початий край .
__________________
Наталі_я |
|||
|
|
|
| 4 пользователя(ей) сказали cпасибо: |