![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,241
Сказал(а) спасибо: 2,496
Поблагодарили 7,121 раз(а) в 1,081 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
а скажіть, що це може бути:
У нас 8 курочок, в середньому несуть 4 яйця в день, тобто іноді 6 (це був максимум), іноді 2-3, але частіше 4-5. Позавчора видали 8 яєць, але 2 з них знесли вже аж пізно увечері і вони були тільки у мембрані. Вчора було 2 яйця. Це може бути що якісь 2 курки ще не неслись раніше і так починають нестись? Інет читала, варіанти - що завгодно, від страшних болячок до поганого харчування (ми годуємо комбіком), стресу, зміни сезону, вікових змін. Хочу знати думку практиків, а не статей з інету
__________________
Аня я і не викайте мені ![]() The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now. |
|
|
|
| Социальные закладки |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Молодила, очитки и другие суккуленты | vigorec | Декоративное садоводство | 700 | 16.07.2020 14:49 |
| Консервация (то, что не попало в другие темы) | Ленка | Кулинария | 641 | 16.12.2019 04:25 |
| Окрошка, свекольник и другие холодные супы. | Ленка | Кулинария | 75 | 17.06.2015 17:32 |