![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,241
Сказал(а) спасибо: 2,496
Поблагодарили 7,121 раз(а) в 1,081 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
у мене банки скінчились
![]() як думаєте, якщо сік надавити, отак як мама Вані писала - відстояти, потім ще уварити трохи і поморозити у формочках порційних?
__________________
Аня я і не викайте мені ![]() The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now. |
|
|
| 5 пользователя(ей) сказали cпасибо: | Moonvalley (06.08.2018), Zaja (05.08.2018), Мама Вани (05.08.2018), Оксана365 (05.08.2018), Фиорентинка (06.08.2018) |