![]() |
|
|
#10 |
|
Местный
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,241
Сказал(а) спасибо: 2,496
Поблагодарили 7,121 раз(а) в 1,081 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
при тих кількостях, якими ми з чоловіком п'ємо каву, на улюблений Dallmayr тільки й доведеться працювати
Але смааачнооо. Я й забула про німецьку дорогу. Вона дійсно краще італійської. На мій смак принаймні
__________________
Аня я і не викайте мені ![]() The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now. |
|
|