![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 27.09.2017
Адрес: ххх
Сообщений: 3,041
Сказал(а) спасибо: 44,103
Поблагодарили 18,098 раз(а) в 2,867 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Смаки у їжі, це тільки смаки у їжі. І "балування" не у них. Все, як і у людей.
Наприклад, ненавиджу манну кашу, цукерки типу Шкільні (на молочній глазурі). А чоловік навпаки все це любить. Ну й що з того. Це не балування, а смакові уподобання. Чого хочеться, те й потрібно організму на даному етапі життя, звичайно, у розумних рамках :). І балування тут ні до чого. |
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Irenyar (26.01.2018) |
| Социальные закладки |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Вольер для собаки. Как украсить растительностью? | Lan@ | Строим дома, дачи, сарайчики... | 4 | 13.04.2012 16:06 |