![]() |
|
|
#4 |
|
Местный
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 801
Сказал(а) спасибо: 8,181
Поблагодарили 5,048 раз(а) в 689 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Традиційно на Великдень готується нуґат, оскільки до паски потрібно багато жовтків, а білки залишаються.
Потрібно: 5 білків, 0,5 кг цукру, 3-5 ст. л. меду, 1 ст. л. оцту, 200 г горіхів, вафельні листи. З цукру, оцту і півсклянки води заварити густий сироп, додати мед. Білки у великій мисці збити на густу піну, тоді миску поставити на пару (на малому вогні) і продовжувати збивати, потрошки вливаючи гарячий сироп. Інтенсивно збивати 15-20 хвилин, аж поки почне гуснути. Відставити, додати порізані горіхи. Охолоджену масу викладати на вафлю, зверху накрити другою. ![]()
|
|
|
|
| 23 пользователя(ей) сказали cпасибо: | did_Panas (14.04.2017), Elly (28.03.2018), Irenyar (24.03.2018), irina s (13.04.2017), Julia81 (01.04.2018), Nela (23.04.2017), szus (13.04.2017), Tat_Nikol (23.04.2017), viol (25.03.2018), Ветка (15.04.2017), Деметра (13.04.2017), Диана М (25.03.2018), Домохозяйка (15.04.2017), евгения (17.04.2017), иннуся (14.04.2017), Ирина X (14.04.2017), Кошка Ш. (14.04.2017), Мама Вани (14.04.2017), намир (13.04.2017), Руня (28.03.2018), Федоровна (14.04.2017), Юленька (18.04.2017), Яно4ка (21.07.2017) |