![]() |
|
|
|
|
#1 | |
|
Местный
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 801
Сказал(а) спасибо: 8,181
Поблагодарили 5,048 раз(а) в 689 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Цитата:
Я роблю так: варену пшеницю + зварений і змелений 2-3 рази мак + горіхи + сироп, заварений з цукру і трохи (0,5 стакана) води, можна дати ложку-дві меду, остудити. Вважається, шо кутя з сиропом замість просто цукру трохи довше стоїть і не псується. Дехто додає ще ізюм, дехто навіть халву, варення (особливо вишні), навіть шоколадні цукерки порізані, але я готую класичну. Ще - на Франківщині готують рідку кутю, як суп - їдять ложками. У нас - густа. Тістечка спекла, коржі на кремівку - теж (з якогось перепугу тіста наробила, аж 12 штук вийшло ), оселедець замаринувала, росіл (м'ясо на паштет, юшку - на зупку-пюре з порею), холодець поставила на ніч, гриби доварюються, пшеницю-мак зварила, ще там щось... Півдня кручусь - а майже нічого нема. Завтра буде основна робота. ![]() ---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:04 ---------- Щось згадала - бабця в селі готувала: з простого тіста (напевно, прісного?), робила невеликі круглі палянички і пекла просто на печі (металеві плити) - як же ми це любили! А друга бабця на Різдво готувала "ламанці", чи як - теж тісто пеклось у духовці, ламалось на кусочки і змішувалось з перетертим маком. І хрусти смажила в олії після пампухів... А рецепту вже нема у кого спитати...
Последний раз редактировалось Moonvalley; 06.01.2017 в 00:09. |
|
|
|
![]() |
| Социальные закладки |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
|
|