Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > О том, о сём > Форумные посиделки > Кулинария

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.01.2017, 00:15   #1
Moonvalley
Местный
 
Аватар для Moonvalley
 
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 801
Сказал(а) спасибо: 8,181
Поблагодарили 5,048 раз(а) в 689 сообщениях
Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Різдвяні страви

Цитата:
Сообщение от Demiga Посмотреть сообщение
А как правильно делать кутью? Всегда готовила Мамочка, первая Вечеря без нее...
Пшеницу арнаутку 1/2 л банки отварила. Мак проварила минут 5. Орехи набиты.
"Правильно" у кожного по-своєму. Я роблю так: варену пшеницю + зварений і змелений 2-3 рази мак + горіхи + сироп, заварений з цукру і трохи (0,5 стакана) води, можна дати ложку-дві меду, остудити. Вважається, шо кутя з сиропом замість просто цукру трохи довше стоїть і не псується. Дехто додає ще ізюм, дехто навіть халву, варення (особливо вишні), навіть шоколадні цукерки порізані, але я готую класичну.
Ще - на Франківщині готують рідку кутю, як суп - їдять ложками. У нас - густа.

Тістечка спекла, коржі на кремівку - теж (з якогось перепугу тіста наробила, аж 12 штук вийшло ), оселедець замаринувала, росіл (м'ясо на паштет, юшку - на зупку-пюре з порею), холодець поставила на ніч, гриби доварюються, пшеницю-мак зварила, ще там щось... Півдня кручусь - а майже нічого нема. Завтра буде основна робота.

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Цитата:
Сообщение от Олеся Ивановна Посмотреть сообщение
ну і багато інших простих сільських "лагамінів"!
Щось згадала - бабця в селі готувала: з простого тіста (напевно, прісного?), робила невеликі круглі палянички і пекла просто на печі (металеві плити) - як же ми це любили! А друга бабця на Різдво готувала "ламанці", чи як - теж тісто пеклось у духовці, ламалось на кусочки і змішувалось з перетертим маком. І хрусти смажила в олії після пампухів... А рецепту вже нема у кого спитати...
__________________
Я Люба, на "ти"
Моя Місячна долина

Последний раз редактировалось Moonvalley; 06.01.2017 в 00:09.
Moonvalley вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (06.01.2017), Gusenitsa (06.01.2017), irina s (06.01.2017), Sveta (07.01.2017), SVETTA (06.01.2017), Ветка (06.01.2017), Деметра (06.01.2017)
Закрытая тема

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра
Комбинированный вид Комбинированный вид

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:12. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot