![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 522
Сказал(а) спасибо: 6,822
Поблагодарили 3,301 раз(а) в 343 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ліда, мені теж не подобається твоя ідея. Не можна змішувати в живоплоті хвойні і вільноростучі листопадні. Зроби живопліт тільки з різних вільноростучих декоративних кущів. Це дуже гарно дивиться і не монотонно. А хвойні можна придумати інакше.
__________________
Інна Мій сад http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=2267 http://picasaweb.google.ru/inna.negrych/EuhLsF02# |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Мелисса (29.06.2011) |
| Социальные закладки |
| Метки |
| живое заграждение |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Очень смешанная живая изгородь!))) Нужна помощь) | Pani Sukharska | Учимся дизайну | 13 | 26.07.2013 12:27 |
| Помогите. Живая изгородь из ивы Матсуданы | YuriyPetrov | Декоративные деревья и кустарники | 4 | 07.10.2012 22:31 |