![]() |
|
|
#1 | |
|
Яблоневый гуру
Регистрация: 01.07.2010
Адрес: Хмельницька обл.
Сообщений: 2,996
Сказал(а) спасибо: 18,642
Поблагодарили 26,397 раз(а) в 2,716 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Цитата:
Особисто ми, намагаємось знайти золоту середину..В цьому році було проведено 7-8 обробок (варто було передбачити іще 2-3 (позакореневе підживлення, так як в наступному році можемо залишитись із мінімумом врожаю, внаслідок перевантаження в цьому році), але не склалося). В цілому яблука були чисті, за виключенням Ренета Симиренка та Джонаголд Супра, але на ці сорти ми ставку і не робили- сад молодий, ці сорти іще не вступили в пору товарного плодоношення, не хотіли нести додаткові затрати заради поодиноких яблук. Почекаємо товарного плодоношення-збільшимо кратність обробок цих сортів. Що стосується слів у статті про ГМО..особисто я буду першою, хто посадить у себе такі сади, якщо, генна інженерія, все ж таки, добереться і до сортів яблуні . Це буде прорив у садівничій галузі, адже, під себе, можна посадити ідеальний сорт. На даний час -є МОДЕЛЬ ідеального сорту, але самого такого сорту не існує. Отримати продукт, в якому впроваджені/залучені гени морозостійкості, посухостійкості, скороплідності, високих смакових та товарних якостей, стійкості до хвороб та шкідників (приємний бонус-відсутність будь-яких хім.обробок при вирощуванні таких сортів ), що може бути краще для виробника та споживача. Але, поки що, це для нас недоступно, на жаль, такого ГМО-матеріалу не існує і чи буде він взагалі існувати-під великим питанням.
__________________
Последний раз редактировалось Sveta; 20.11.2017 в 12:25. |
|
|
|
|
| 46 пользователя(ей) сказали cпасибо: | Alllla (21.11.2017), andreikaFA (20.11.2017), Annetta (20.11.2017), Bella (20.11.2017), did_Panas (20.11.2017), Elly (27.11.2017), Fleur (22.11.2017), jul-lia (24.11.2017), Kalina (27.11.2017), Lusenka (29.11.2017), MArilka (20.11.2017), Mellory (28.11.2017), Moonvalley (21.11.2017), Natalinda (20.11.2017), Ocoka (20.11.2017), Olga Energizer (20.11.2017), Pixie (20.11.2017), Roman Poltava (20.11.2017), skifnk (23.11.2017), Therion (20.11.2017), v.triv (25.11.2017), Verbena (20.11.2017), Vetal83 (21.11.2017), yurko-s (20.11.2017), Zaja (20.11.2017), Анатолий (20.11.2017), Ветка (20.11.2017), Виола (27.11.2017), Витуся (25.11.2017), Владимир77 (21.11.2017), Деметра (20.11.2017), Еена (20.11.2017), елена.п (20.11.2017), Елка (27.11.2017), Инженерр (20.11.2017), Ирина X (20.11.2017), Краски Лета (20.11.2017), крыска (20.11.2017), Ксения (21.11.2017), Лена Мерлин (27.11.2017), Оксана365 (29.11.2017), Олексій (20.11.2017), пятница (27.11.2017), Света Ш (20.11.2017), цитадель (20.11.2017), Южная (20.11.2017) |
| Социальные закладки |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Сады Удольфа | Аленка | Ландшафтный дизайн | 58 | 30.05.2017 20:13 |
| Сады Шотландии | Penelopanecrus | Сады мира. Иллюстрации и впечатления | 2 | 08.06.2016 00:00 |
| Микроволновая печь. За и против. | Leslie | Бытовая техника | 44 | 12.03.2014 16:37 |
| Сады роз | Мелисса | Сады мира. Иллюстрации и впечатления | 23 | 03.01.2014 18:55 |