![]() |
|
|
#1 |
|
Освоившийся
Регистрация: 26.01.2012
Адрес: Шпола
Сообщений: 93
Сказал(а) спасибо: 557
Поблагодарили 293 раз(а) в 51 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() |
Хочемо придбати мотобур . Почитали , подивились відео , ніби-то все зрозуміло . Потрібно буде робити ями в насадженнях малини під стовпи . Враховуючи , що малина росте вже 5 років -зрозуміло , що попадатимуть корінці . От і маємо проблему , чи варто взагалі купляти мотобур ? А якщо купляти все-таки варто , то бур має бути з одним ріжучим елементом чи з двома ? Буду вдячна за допомогу .
__________________
Где бы взять время ,чтобы полениться?
|
|
|