![]() |
Мотобури-за та проти .
Хочемо придбати мотобур . Почитали , подивились відео , ніби-то все зрозуміло . Потрібно буде робити ями в насадженнях малини під стовпи . Враховуючи , що малина росте вже 5 років -зрозуміло , що попадатимуть корінці . От і маємо проблему , чи варто взагалі купляти мотобур ? А якщо купляти все-таки варто , то бур має бути з одним ріжучим елементом чи з двома ? Буду вдячна за допомогу .
|
Re: Мотобури-за та проти .
Не дуже безпечна штукенція для роботи в землі з корінням. Чіпляється за коріння і добряче смикає по руках
|
Re: Мотобури-за та проти .
Враховуючи , що у малини коренева система неглибока , думаю справимось . А як же з кількістю ріжучих елементів ?
|
Re: Мотобури-за та проти .
Бурив по малині, але ручним. Можна спочатку прокопати лопатою на півтора штика, а потім буром продовжити. Часом і без наявності перешкод у вигляді дернини або коріння для зручності роблять заглиблення, щоб бур не сповзав вбік.
|
Re: Мотобури-за та проти .
Цитата:
|
| Текущее время: 23:41. Часовой пояс GMT +3. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot