Показать сообщение отдельно
Старый 20.02.2021, 19:34   #32
netalyy
Увлеченный
 
Аватар для netalyy
 
Регистрация: 06.03.2018
Адрес: Пирятин
Сообщений: 433
Сказал(а) спасибо: 934
Поблагодарили 517 раз(а) в 209 сообщениях
netalyy is a name known to allnetalyy is a name known to allnetalyy is a name known to allnetalyy is a name known to allnetalyy is a name known to allnetalyy is a name known to all
По умолчанию Re: В чем растим рассаду-2

Цитата:
Сообщение от ulianka111 Посмотреть сообщение
А що це за "плошки"? Може маєте фото?
Я і так поясню.( старенькі не буду фотати) Є прямокутні з пінопласту, в мене з під курятини жовті.Інколи печиво в них фасують.
Зараз глибші но з пластика появились. В них не пробувала, але вони глибші і можливо в них можна щось виростити.
netalyy вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ulianka111 (23.02.2021)