Показать сообщение отдельно
Старый 26.01.2018, 11:42   #138
Zaja
Местный
 
Аватар для Zaja
 
Регистрация: 27.09.2017
Адрес: ххх
Сообщений: 3,041
Сказал(а) спасибо: 44,103
Поблагодарили 18,098 раз(а) в 2,867 сообщениях
Zaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Собаки. Про питание и воспитание)))

Смаки у їжі, це тільки смаки у їжі. І "балування" не у них. Все, як і у людей.
Наприклад, ненавиджу манну кашу, цукерки типу Шкільні (на молочній глазурі). А чоловік навпаки все це любить. Ну й що з того. Це не балування, а смакові уподобання. Чого хочеться, те й потрібно організму на даному етапі життя, звичайно, у розумних рамках :). І балування тут ні до чого.
Zaja вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Irenyar (26.01.2018)