![]() |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
А коти чи собаки поруч бігають?:wink:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
На фото макушка сосны. Прицельная стрельба?
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Животинки забегают соседские (2 девочки), но только покормится, поиграть и сразу на выход, всегда под контролем:good:
Да, это её макушка, совсем ещё малышка, даже метра нет. У неё все такие кончики иголок, словно обожженные. Есть ещё один факт, о котором я забыла, каюсь:oops: 3-4 недели назад её опрыскали раствором (вроде радомил+квадрис), остатком после других растений и вот как-то после этого, когда приехали в следующий раз, Мама заметила что она странно выглядит, а 2 дня назад уже вот так явно плоховасто. П.С всех с праздником :kiss: |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
А на грибок не похоже? У нас сейчас очень много осадков. Мама правда, больше склоняется к тому, что это ржавчина. |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Ржавчина мажет руки если потрогать. :wink: на руках есть рыжий налет?
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Тогда это не ржавчина.
Скорее недостаток работы корней... Кроты есть? |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
Корневая повредилась при пересадке это 100% факт, хоть мы и старались как могли. Поливали укоренителем и Антистресс добавкой (для хвойных) несколько раз после посадки и уже 1 раз весной (в эпицентре взяли) думали, может хоть немного поможет подлечить ранки. |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Доброго вечора! П. Садовник , я знову до Вас за порадою. Мова про того ж самого пацієнта. Поруч сосни стали ще зеленішими, а ця, яка втрачала колір- ще більше потьмяніла і, що найгірше- чітко видно, що приріст іти в рух не збирається. На фото для порівняння приріст аналогічної сосни. Заглиблення нема- повзала перевіряла. Пролита двічі Віва+Кендал, і кілька днів тому ( коли конкретно потепліло) калімагнезія. Так виглядає, що справи геть кепські. Що б ще можна було зробити?
https://i.postimg.cc/PrfwRffn/9-EF92...245976-DF8.jpg https://i.postimg.cc/D0TqZqKS/9-F80-...BBC7-DCF73.jpg https://i.postimg.cc/C57fxXN2/E08996...-B98872730.jpg https://i.postimg.cc/FFVSpk4x/3-F303...C3-D6994-A.jpg https://i.postimg.cc/bJXnCQrm/16-ADC...-BD5892-DC.jpg |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Та повзала на колінах біля неї- в нормі все наче. А гумат якого виробника Ви порадите?
---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:20 ---------- І чи це має бути гумат калію чи натрію? Чи обидва? Ну не хімік я*♀️ |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Натрію та перевірте чи нема ходів під корінням. Можна ще полити антіхрущ.
Коли дивилися стосовно висадки, то як близько від поверхні починається коріння? |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Ходів під кроною не бачу. Руками пошкоебла землю довкола стовбура- є тонкі довгі корінчики буквально на поверхні землі. Від кореневої шийки вглиб напробувала один грубший корінь. Більше боялася ковиряти там. Сосна рухається в землі туди- сюди, ніби коріння там зовсім мало((
Чоловік їде з епіцентру і везе таку банку- все що знайшов. Не знаю, чи це підійде, але інших варіантів тут на місці нема, тільки замовляти в неті- а це плюс 2-3 дні. Сьогодні полию тим що є. <a href='https://postimg.cc/LqF4jKjL' target='_blank'><img src='https://i.postimg.cc/LsnqKmXC/6728-FC23-B9-FD-4-EDD-969-A-70-FE102030-FF.png' border='0' alt='6728-FC23-B9-FD-4-EDD-969-A-70-FE102030-FF'/></a> ---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:19 ---------- https://i.postimg.cc/LsnqKmXC/6728-F...E102030-FF.png |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Якщо хитається, то те погано...
Конфідор або актара є...якщо нема антіхруща.... треба полити-актара 4 пакетика по 1.4 гр на 10 л, конфідора 6 пакетиків по 1 гр на 10 л. |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Пане Олеже, дякую. Буду пробувати, дуже шкода буде втратити рослину…потім відзвітую.
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Про всяк випадок додайте ще полив максімом або превікуром.
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Все зробила, як Ви сказали. Ну вже всі заходи вжито, які лиш можна…Так що у сосни немає тепер вибору)
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
А от у мене на двох з двадцяти молодих звичайних соснах з'явилася іржа на хвої. При розтирання пальці вимазуються рижим чимось. Вичитала в інтернеті, що треба обробити 1% бордоською сумішшю деревця і траву під ними
Підкажіть, чи це вірно. Не хочеться, щоб якась боляка пішла на решту сосен і на фруктові дерева чи кущі. Можливо є інші методи лікування? Бордоську маю. |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Фалкон або коронет, або альто супер, або магнікур стар, або амістар тріо-це все системні препараты, що захищають та лікують тривалий час. Препарати міді це контактні лікувальники та захисники, але вони захистять тільки на деякий час. Потім потрібно поновити обробку.
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Треба порада. Як відрізнити на ялинці(Коніка),кліщ,або сонячний опік? Побуріла одна сторона,схоже,що опік,але це трапилось за день-два,4-6 червня.Це не пізно,для опіку? Дякую!
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Взяти сильну лупу та подивитись на гілку з голками.:wink:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
https://i.postimg.cc/njntsm6S/20220809-200711.jpg https://i.postimg.cc/D80ndqmt/20220809-200726.jpg |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Не опік. Може бути іржа. Але профілактику від кліща зробити варто. Від іржі також.
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Почніть з хому або з чемпіону.:wink: Обробляти треба весь садок. Якщо на вулиці спекотно, то беріть колоідну сірку, тіовіт джет за інструкцією проти іржі. Топаз це з системних.
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Дорий вечір, жовтіють ялинки, поступово, з кінця літа,з прогресуванням осінню.На сьогодні виглядають так. На кожному фото на передньому плані для порівняння дві ялинки, одна із них хвора. Ваш діагноз, та лікування, дякую.
https://i.postimg.cc/FRFfSx96/20230220-114144.jpg https://i.postimg.cc/KYfjmgnD/20230220-114158.jpg https://i.postimg.cc/52qNmFkW/20230220-114320.jpg |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Колись вирощував ялинки колючі з насіння. З виживших і ніколи нічим не оброблених
розсаджених трирічок, гинули найперше ті, в крону яких проникали невиполоті злакові. Саме їх найпершими пошкоджували личинки хрущів. Краще виживали ті, біля яких ріс невисокий і незагущений чистотіл. Найрезультативніше виживали ті, під якими густо росли підсніжники і зріджений невисокий чистотіл |
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Цитата:
|
Re: Болезни и вредители хвойных растений-2
Проблема з корінням та судинами...не обов'язково хрущ, може бути і дротянка. А потім вже грибок, що проникає у кориневу систему крізь рани.
Може бути вторинне ураження фузаріумом. Що робити....якщо встигнете, то пролити превікур енерджі+актара(конфідор). |
| Текущее время: 06:22. Часовой пояс GMT +3. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot