Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!

Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! (http://www.sadiba.com.ua/forum/index.php)
-   Наши ландшафты (http://www.sadiba.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Розарий батарейки. Страна советов -) (http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=23073)

Kalina 17.04.2019 13:15

Re: Розарий батарейки. Страна советов -)
 
Раз є люки, то є мережі. А відповідно є нормовані відстані до висадження дерев і кущів! Щоб тут багато не розписувати ДБН В.2.3-5:2008 розділ 11 табл. 11.1 (його можна спокійно завантажити з інету). Якщо це водопровід, кабель енергопостачання, зв'язку то кущі не менше ніж 1 м.
П.С. Знов ж таки вертаюся до мереж. Завжди треба передбачати ремот мереж в посадках. І відвал грунту який можливо буде. Це основна помилка тих самостіно облагороджує громадські ділянки, а потім кричить "Гвалт, все перекопали". Бо маю надію що цю тему будуть читати "оздоблювачі" (без іроній)

Olga Energizer 17.04.2019 13:35

Re: Розарий батарейки. Страна советов -)
 
Цитата:

Сообщение от Kalina (Сообщение 1201143)
Раз є люки, то є мережі. А відповідно є нормовані відстані до висадження дерев і кущів! Щоб тут багато не розписувати ДБН В.2.3-5:2008 розділ 11 табл. 11.1 (його можна спокійно завантажити з інету).

я все ще переспитаю 3-чи і повернемося з понеділка-? щоб помилково зараз нічого не стверждувати-)))
так я і думала, що там де люкі/мережа будуть невибагливі багаторічники на кшалт флокса шиловидного гвоздики, ірісів тощо - тре викопав в сторону одкинув, чрез 3 дні на місце закопав-))) - щось таке - не можевели бо їх жалко!
------------------
на дачі бересклет грунтопокривний вимушена була ЗГОРНУТИ / ПЕРЕКЛАСТИ на час ремонтних робіт - то він вже рік нещасний напів лисий, ніяк до ладу не прийде ... але не сухий - чекаю.

Olga Energizer 06.11.2019 13:17

Re: Розарий батарейки. Страна советов -)
 
Дякую всім, хто казав - забирай з роботи все - без тебе не нужне воно буде.
заходила по роботі по старій адресі. Сучасна перебудова, аж завидки. Але замість квітників газонів и дерев - брук і лавки під навісами. Не залишили дерев навіть зовні уздовж дороги - то північний захід від будівлі тож навіть тіні на будівлі не було б ... і мереж ніяких там - ні труб ні дротів ...
Таке. Остаточно заспокоїлася що вивезла все навіть компост.


Текущее время: 02:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot