![]() |
Re: Розарий батарейки. Страна советов -)
Раз є люки, то є мережі. А відповідно є нормовані відстані до висадження дерев і кущів! Щоб тут багато не розписувати ДБН В.2.3-5:2008 розділ 11 табл. 11.1 (його можна спокійно завантажити з інету). Якщо це водопровід, кабель енергопостачання, зв'язку то кущі не менше ніж 1 м.
П.С. Знов ж таки вертаюся до мереж. Завжди треба передбачати ремот мереж в посадках. І відвал грунту який можливо буде. Це основна помилка тих самостіно облагороджує громадські ділянки, а потім кричить "Гвалт, все перекопали". Бо маю надію що цю тему будуть читати "оздоблювачі" (без іроній) |
Re: Розарий батарейки. Страна советов -)
Цитата:
так я і думала, що там де люкі/мережа будуть невибагливі багаторічники на кшалт флокса шиловидного гвоздики, ірісів тощо - тре викопав в сторону одкинув, чрез 3 дні на місце закопав-))) - щось таке - не можевели бо їх жалко! ------------------ на дачі бересклет грунтопокривний вимушена була ЗГОРНУТИ / ПЕРЕКЛАСТИ на час ремонтних робіт - то він вже рік нещасний напів лисий, ніяк до ладу не прийде ... але не сухий - чекаю. |
Re: Розарий батарейки. Страна советов -)
Дякую всім, хто казав - забирай з роботи все - без тебе не нужне воно буде.
заходила по роботі по старій адресі. Сучасна перебудова, аж завидки. Але замість квітників газонів и дерев - брук і лавки під навісами. Не залишили дерев навіть зовні уздовж дороги - то північний захід від будівлі тож навіть тіні на будівлі не було б ... і мереж ніяких там - ні труб ні дротів ... Таке. Остаточно заспокоїлася що вивезла все навіть компост. |
| Текущее время: 02:44. Часовой пояс GMT +3. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot