Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Сад и огород > Плодовый сад

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.11.2018, 08:26   #181
Оксана365
Увлеченный
 
Регистрация: 30.08.2015
Адрес: Кривой Рог
Сообщений: 280
Сказал(а) спасибо: 5,387
Поблагодарили 1,742 раз(а) в 246 сообщениях
Оксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: саженцы из косточки

[QUOTE Кого цікавить як я зберігав насіння кісточкивих чи вирощування саджанців яблунь з проміжною карликовою вставкою за один рік звертайтеся. Валерій Дмитрович.[/QUOTE]
Мене цікавить, розкажіть, будь ласка.
Оксана365 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2018, 16:52   #182
Валерий Дмитриевич
Освоившийся
 
Регистрация: 26.08.2013
Адрес: Селище
Сообщений: 82
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 257 раз(а) в 75 сообщениях
Валерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the rough
По умолчанию Re: саженцы из косточки

Цитата:
Сообщение от Оксана365 Посмотреть сообщение
[
Мене цікавить, розкажіть, будь ласка.
Спочату про кісточкові це дуже просто.Я думаю що зараз це не проблема найти старі капронові чулки або колготки.Насіння відділяють від мякоті промивають водою підсушують до сипучості засипають в чулку ложиться алюмінієва бірка з назвою сорту завязуємо. В одну чулку закладується декілька сортів чи видів головне залишити вільний кінець дліною 40-50 см.Риємо траншейку глибинною до 30 см.(місце повинно буть підвищенне щоб не утворювались калюжі)заложується чулок вільний кінець витягуємо на поверхню грунту.Засипаємо 5-10см. грунту по дліні траншейку накриваємо поліетиленовою плівкою кінець плівки тоже витягуємо на поверхню і засипаємо решту грунту.Вільний кінець чулки і плівки підвязуємо до кілка щоб не загубити. Осінню як почнеться опадати листя акуратно відриваємо траншейку забираємо плівку засипаємо грунтом можна замульчувати.Ранньою весною відкопуємо і висіваємо насіння головне не прозівати щоб насіння не переросло. От і все. Успіхів.
Валерій Дмитрович.
Валерий Дмитриевич вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Creativniy (29.11.2018), ЛилияЛа (23.11.2018), льоха (10.03.2019), Оксана365 (23.11.2018)
Старый 23.11.2018, 18:26   #183
Оксана365
Увлеченный
 
Регистрация: 30.08.2015
Адрес: Кривой Рог
Сообщений: 280
Сказал(а) спасибо: 5,387
Поблагодарили 1,742 раз(а) в 246 сообщениях
Оксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Саженцы из косточки

Дякую, справді просто і логічно. А то я підсушила кісточки, в целофан і в холодильник, дістала під кінець тої осені, посіяла. А зійшло штук п"ять персиків з двох десятків, 1 абрикоска з 40шт і жодної аличі. Яблуньки зате сходять пречудово. А на якій висоті над землею прививають карликову вставку на яблуньку?
Оксана365 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.11.2018, 03:33   #184
Валерий Дмитриевич
Освоившийся
 
Регистрация: 26.08.2013
Адрес: Селище
Сообщений: 82
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 257 раз(а) в 75 сообщениях
Валерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Саженцы из косточки

[QUOTE=Оксана365;1179146]Дякую, справді просто і логічно.
Шановна Оксана однозначну відповідь на Ваше питання я дать не можу все залежить від підщепи (сіянцева чи вегетативна середньоросла сильноросла) дліни вставки сорту прищепи.Якщо прищеплювати вставку на висоті штамба дерево раніше вступає в плодоношення але зменшується урожайність (хотя це помітно при посадці гектарами) І через 2-3-4 роки діаметр підщепи був у 1,5-2 рази менший за діаметр вставки. Необхідно було проводити борознування кори підщепи.При низькому розміщенні вставки в 10-14-річних дерев з вставками М9 зявлялась прикоренева поросль яку потрібно вирізати на кільце. З огляду на все це я зупинився на висоті зручності проведення щеплення 20-30см.В грудні заготовляв живці вставки М9 дліною 26-30см.і живці сортів прищепи.В січні проводив щеплення 3-х вічкову прищепу на вставку їх зафарбовував водоємульсіонною фарбою підсушував і зберігав в холодильнику в поліетиленових пакетах. Дліна вставки десь 20см.це від верхньої частини нижнього зрізу до нижньої частини верхнього зрізу. На вставці осліплював вічка залишаючи 2 напротів майбутніх зрізів і ще 1 зверху нижче майбутньої обвязки Зрізи робляться таким чином щоб на протилежній стороні середньої частини зрізу було вічко.Це на підщепі вставці і прищепі. Основну частину щеплень робив в січні-лютому м-ці на заготовленних з осені відсадках 54-118 в прохолодному приміщенні. Решту лютий-квітень м-ць на шкілці. Косі подовжні зрізи робив переобладнаним сікатором і саморобним настільним пристрієм на три діаметра різок.Висажував зимові щепи ранньою весною. Оксана це Ви цікавитесь просто так чи хочете виростити саджанці зі вставкою.Якщо нема чим щепить я можу поділиться.Вибачаюсь за можливі помилки і не ставлю коми бо мені допомагає внук. Якщо будуть питання задавайте. Успіхів. Валерій Дмитрович.

Последний раз редактировалось Валерий Дмитриевич; 25.11.2018 в 09:48.
Валерий Дмитриевич вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Creativniy (29.11.2018), влад73 (08.04.2020), Оксана365 (25.11.2018)
Старый 25.11.2018, 23:34   #185
Оксана365
Увлеченный
 
Регистрация: 30.08.2015
Адрес: Кривой Рог
Сообщений: 280
Сказал(а) спасибо: 5,387
Поблагодарили 1,742 раз(а) в 246 сообщениях
Оксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond reputeОксана365 has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Саженцы из косточки

Валерий Дмитриевич, я вже заокулірувала штук п"ять сіянців яблуні М9 , прищепа відросла за сезон сантиметрів по 40-50 (сухо було). В серпні прищепила так само окуліровкою вприклад уже сортом. Мене збили з пантелику деякі статті в інеті, що, начебто при посадці саджанця зі вставкою, вставка вся має бути під землею. В моєму випадку прийшлося б заглибити саджанець сантиметрів на 30-35, що не надихає. Я питала поради ось тут: http://www.sadiba.com.ua/forum/showp...postcount=1773
Оксана365 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.11.2018, 06:54   #186
Валерий Дмитриевич
Освоившийся
 
Регистрация: 26.08.2013
Адрес: Селище
Сообщений: 82
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 257 раз(а) в 75 сообщениях
Валерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Саженцы из косточки

[QUOTE=Оксана365;1179361]
Це не обовязково.В Вашому варіанті не потрібно заглиблювати.Так пишуть, що це для підвищення парусності саджанця і утворення допоміжних коренів на вставці.При заглибленні повністю вставки корінь підщепи попадає в незвичне для нього середовище де працюють анеробні бактерії (без участі кисню) і будуть слабіше розвиваться, в той же час на вставці зявляються корінці в верхній частині 8-12см. від поверхні грунту де працюють аеробні бактерії і якщо ми десь прозіваємо з поливом то вони підсихають і гинуть. В результаті саджанець слабіше розвивається(чахне).Тому якщо заглиблювати вставку то десь на 12см. Звертаю Вашу увагу що якщо Ви мульчуєте поверхню грунту, то мульча не повинна дотикатись до стволика саджанця. Як варіант на літо стволик обвязувати розрізаною по дліні без дна і горловини пластиковою бутилкою.Вставка М9 солодкокора, тому на зиму її потрібно захистити від мишей.Садячи саджанець треба подбати про опору ,яка повинна прослужити 10-12 років.Чи знаєте Ви як використосовувати "більйові" прищепки для формування крони.У Вас є можливість з цих саджанців зформувати Кніп баум (Квітуче дерево). Питайте. Успіхів. Валерій Дмитрович.

Последний раз редактировалось Валерий Дмитриевич; 26.11.2018 в 06:59.
Валерий Дмитриевич вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Creativniy (29.11.2018), влад73 (08.04.2020), льоха (10.03.2019), Оксана365 (26.11.2018)
Ответ

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Районированные саженцы розариум Декоративные деревья и кустарники 22 04.02.2010 10:54


Текущее время: 15:27. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot