Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Около садоводства > Строим дома, дачи, сарайчики...

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.12.2020, 16:29   #10
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

В мене просто нема стільки часу, щоб займатися будівництвом особисто. Мені дійсно вигідніше зосередитися на тому чим я вмію заробляти, а решта нехай зроблять спеціалісти.

В якості експерименту планую самостійно встановити і забетонувати стовпчики огорожі, принаймні почну і буду бачити скільки це займає годин на тиждень. Якщо відстань між стовпами 2 метри, то це буде по периметру щонайменше 116 стовпів плюс брама і хвіртка. Тобто викопати 116 ямок; встановити стовпи і зверху забити кувалдою стоячи на розкладній драбині; привезти цемент і набрати в великий бутль воду, підключити бетономішалку до генератора, замішати бетон, залити в кожну ямку зі стовпом; просверлити в кожному стовпі дірки зверху і знизу; причепити дріт наскрізь стовпів зверху і знизу; прикрутити дротом сітку-рабицю; вибрати готову браму і хвіртку, привезти, встановити і забетонувати. Такий план-мінімум що планую зробити найближчим часом своїми руками. І навіть ця ділянка робіт для мене нетривіальна, бо є ще багатодітна сім'я, а ніхто в карантин з родичів не приїде допомагати; ну і постійна робота.

Зважаючи на вищесказане, будиночок хоч і кусається ціною, але реалістично буде все ж відкласти і придбати готовий, ніж будувати самостійно. Це якщо все вийде як задумано, бо до літа повинно бути готове місце для відпочинку.
marchello вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
did_Panas (15.02.2021), NaLiKa (22.12.2020)
 

Социальные закладки

Метки
ділянка, новосілка, хата

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:37. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot