Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Сад и огород > Ландшафтный дизайн > Наши ландшафты

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 29.03.2019, 21:05   #121
Наташа Кулибина
Увлеченный
 
Регистрация: 02.04.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 162
Сказал(а) спасибо: 392
Поблагодарили 518 раз(а) в 115 сообщениях
Наташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to all
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Якщо б це була моя ділянка, то в куточку де зараз басейн я б облаштувала мангал і альтанку, при чому бачиться вона мені не класичної прямокутної форми, а щось що дасть змогу по максимуму використати даний клин. Басейн ближче до будинку, так щоб при потребі воду з нього можна було використати на полив городу чи кущів.
А взагалі, план на папері і реальність завжди відрізняються, особливо, якщо ділянка освоюється поступово, а не одним махом. З досвіду людей можу порекомендувати наступне: Чітко визначити визначити для себе що потрібно на ділянці саме вам, що хочеться, але з тих чи інших причин зараз неможливо зробити. Обгородити ці ділянки кілочками і спробувати хоча б тиждень походити по ділянці ніби все задумане вже побудовано, поставлено і росте. Так більш менш стане зрозуміло чи зручно так, автоматично намітяться доріжки. А тоді вже можна малювати і рахувати на плані, що і як.

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

По собі знаю, що поки дерева малі і дають спільно відро яблук чи груш хочеться посадити ще і ще, але коли замість відра врожаю через пять років отримуємо вагон, це вже лихо.це саме стосується і ягідних кущів. Варіант чим більше тим краще не проходить, бо за цим всім треба доглядати. І іноді виходить так, що чотири кущі смородини можуть дати більший врожай, ніж 10. Варіант висаджувати фруктові і ягідні дерева не кучно в одному місці, а по всій ділянці мені ближчий до душі.
Наташа Кулибина вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (29.03.2019)
Старый 29.03.2019, 21:21   #122
Таня1985
Освоившийся
 
Регистрация: 27.04.2017
Адрес: Винница
Сообщений: 79
Сказал(а) спасибо: 124
Поблагодарили 42 раз(а) в 35 сообщениях
Таня1985 will become famous soon enough
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Так, бассейн ближче до дому. Це добра ідея.
Хочу на вихідних намітити все кілочками і як Ви кажете ходити і дивитись, але хоч приблизно уже намічати щось ближче до істини.
Від альтанки мене відмовили. Та й чоловік не хоче. Запланована одна терасса на 2 поверсі з видом у сад. Ще зробим меншу терассу з видом на в'їздну зону.
З приводу фруктів і ягід. Я напишу що у мене заплановано, а Ви поділіться думками по кількості будь-ласка. Я не планую нічого промислового, так поїсти собі і дітям. Трошки закрутити і трошки заморозити.
2 вишні
2 черешні
3 яблуні
2 абрикоси
1 персик
2 сливи
2 фундука
Хочу брати усі дерева на карликових або напівкарликових підвоях, щоб вони не були такі здорові

Ягідні:
малина 8
ежевіка 5
червона смородина 2
чорна смородина 4
жимолость 2
крижовнік 3
виноград 8
актидінія 4

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

Може і багато усього. Як вважаєте? Насправді я за мінімалізм, але такий, щоб і себе не обділити :)
Таня1985 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.03.2019, 23:37   #123
Наташа Кулибина
Увлеченный
 
Регистрация: 02.04.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 162
Сказал(а) спасибо: 392
Поблагодарили 518 раз(а) в 115 сообщениях
Наташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to all
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

з абрикосами і персиками у мене дружби не вийшло, на смак не такі як на півдні ростуть. Жимолості я б добавила до 4 кущів, бо дозріває не одночасно, винограду як на мене забагато, актинідію вживу не бачила і не пробувала, але знаю, що їй потрібна хороша опора і на три кущі дівчат одного хлопця. Якщо треба ліани, то можна глянути на лимонник китайський, смачно, корисно і годиться для споживання і листя, і гілочки, і ягідки. А по решті списку приблизно так собі й садила б. З черешень раджу глянути на білі (жовті) сорти. Коли на темних черешнях частина ягід понадкусувана птахами, до білої вони не підлітають.

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

Не побачила у вашому списку волоського горіха, а це досить перспективна рослина.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Як варіант, один кущ червоної смородини і один білої, на смак вони практично не відрізняються, а в мисочці виглядає досить симпатично.
Наташа Кулибина вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (30.03.2019)
Старый 30.03.2019, 00:48   #124
Ажен
Местный
 
Аватар для Ажен
 
Регистрация: 11.04.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 1,045
Сказал(а) спасибо: 753
Поблагодарили 3,267 раз(а) в 805 сообщениях
Ажен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

8 винограду - то дуже багато... й подумайте, чи хочете його вкривати... актинідій так само: 2 та хлопчик, щоб опилював
можна подивитися у бік аронії (чорна горобина) вона приваблива і стійка. а також вітамінна
__________________
Евгения
Ажен вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (30.03.2019)
Старый 30.03.2019, 04:36   #125
Лешик
Местный
 
Аватар для Лешик
 
Регистрация: 17.03.2016
Адрес: Київщина
Сообщений: 1,467
Сказал(а) спасибо: 6,542
Поблагодарили 7,106 раз(а) в 1,202 сообщениях
Лешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond reputeЛешик has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Яблонь слишком много. Мы прошлой осенью с одной собрали почти 200 кг, раздавали знакомым всем. Хранить пока негде, а для таких объемов нужен погреб, иначе в тепле (даже на неотапливаемом, но утеплённом балконе) они теряют «товарное» качество.

Я бы оставила 1 яблоню (зимнюю), 1 грушу (тоже зимнюю), добавила бы лучше персик.
Любые саженцы - низкорослые сорта.
Себе подбирала вишню, напр, чтобы не выше 2-2,5 м.
Черешню посадите разных цветов (и сроков): вроде бы многие замечали, что желтую скворцы не обносят: думают, что неспелая ещё.

Про беседку Вам писали, да и на форуме неоднократно обсуждали (и Вы прислушались, как я вижу). Но... функционал беседки надо обязательно сохранить: нужна терраса, широкая, просторная - 20 м2 или больше (даже 15-16 м2 будет мало, поверьте). Обязательно крытый участок, но неплохо бы и без крыши небольшой кусочек оставить - но обязательно солнечный: для весны или осени, когда хочется тепла. Идеальное расположение террасы, имхо, - с северной стороны дома (или восток), тогда летом будет прохладно и продуваемо. И подумайте о камине-мангале: если Вы любите шашлыки, или у Вас часто компании собираются, то сие стационарное сооружение - must have, как говорится. На форуме хорошие картинки выкладывались, да и в инете их много. Только вот ещё: не стройте по периметру террасы стены - это уже будет просто часть дома, а не посиделки на улице. В плохую погоду Вам все равно не отопить такой объём, будете в доме прятаться. А на прохладную - проще УФО подвесить
__________________
Я маленький леший, я еще расту... Был бы лес сад, а леший найдется
Лешик вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (30.03.2019)
Старый 30.03.2019, 09:09   #126
Таня1985
Освоившийся
 
Регистрация: 27.04.2017
Адрес: Винница
Сообщений: 79
Сказал(а) спасибо: 124
Поблагодарили 42 раз(а) в 35 сообщениях
Таня1985 will become famous soon enough
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Дуже всім вдячна за відповідь. Абрикоси у мого батька, десь кілометр від мене ну такі вже кльові, а він ними не займається практично. То ж сподіваюсь що у мене вийде. От з персиками в нього не зрослось. . Але будем пробувати. Чи має сенс саджати 1 дерево персика, чи йому треба "пару" для опилення. То я так зрозуміла що по моєму списку радять зменшити кількість винограду, актидиній і яблунь. Все інше норм?

Тераса у нас на 2 поверсі, велика, десь 20 м. кв. Там планую пічний комплекс плюс підведена вода..... Як раз на північ, з видом на сосновий бор.

---------- Post added at 08:06 ---------- Previous post was at 08:05 ----------

Погреб есть, если что хранить места много есть

---------- Post added at 08:09 ---------- Previous post was at 08:06 ----------

І ще питання, можна брати наприклад абрикоси різні і щоб різного строку дозрівання? І так само по іншим деревам? Чи треба, щоб вони дозрівали разом, щоб опилювали один одного?
Таня1985 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.03.2019, 11:17   #127
Lusenka
Местный
 
Аватар для Lusenka
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Київ-Гоголів
Сообщений: 4,988
Сказал(а) спасибо: 35,363
Поблагодарили 21,480 раз(а) в 4,006 сообщениях
Lusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond reputeLusenka has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Щодо плодових дерев. Що ваша сім'я любить? У нас ростуть яблуні на напівкарликовій підщепі і я погано уявляю 200 кг з такого дерева. У мене втричі більше яблунь 2-3м. Але це вибір кожної сім'ї. Більше того, це просто початок, все одно будете коригувати насадження.
Абрикоси краще різного терміну дозрівання: чере 3-4 роки не справитеся з валом...
__________________
завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш
Lusenka вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (30.03.2019), Таня1985 (31.03.2019)
Ответ

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Лишение прав на приватизированный участок rgv Юридические вопросы 42 09.09.2017 17:51
Помогите спланировать участок Лучик Учимся дизайну 44 11.07.2015 23:35
Новый участок, что с ним делать? Абдюль Наши ландшафты 5 28.05.2014 13:26
Подтопляемый участок Мария Ландшафтный дизайн 13 29.11.2012 18:14
Участок сада для игр и отдыха gabika Ландшафтный дизайн 54 15.03.2011 22:08


Текущее время: 19:16. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot