Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > О том, о сём > Форумные посиделки > Животные

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 26.04.2018, 18:12   #181
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Собаки. Про питание и воспитание)))

підказую смаколики для тренувань. Такі, шоб не м'ясо сире по карманам пхати. Взагалі є правило: виходячи на прогулянку з собакою, можна забути собаку, але не можна забути вкусняшки для заохочень

1. твердий сир маленькими кубиками. Всі собаки люблять сир
2. Я пекла печивко із печінки. В інеті є рецепти, але в принципі на око робила. Сира печінка на блендер, туди ж морква або гарбуз, 1 яйце. Потім до консистенції густої сметани або трохи густіше борошно. Я давала більше гречаного, і буквально ложку пшеничного, просто тому що в мене було недороге гречане борошно. Можна тільки пшеничне. Можна ще на етапі у блендері кинуть кілька ложок вівсяних пластівців, щоб вони перебилися, тоді пшеничного борошна знадобиться меньше. В принципі сюди можна додавати що завгодно, я і яблуко кидала, і обрізь із мяса додавала. Столову ложку олії теж добре.

Потім я масу викладала у міцний пакет і через зрізаний кутик видавлювала на деко такі гудзички невеликі, ну десь трошки більше 10 коп. Вам в принципі для німця можна і як 5 коп. І в духовці буквально 10 хвилин. Коли лінь було робити 100 цяточок, видавлювала смужками і потім уже готові різала по 1-1,5 см. А раз взагалі все по деку розмазала і потім порізала на кубики.
Такі печенюшки дуже подобаються собакам, вони сухі і нежирні, особливо ті що кнопочками зпечені, не мажуть руки і кишені. Навіть з 200 гр печінки виходить реально багато. Зберігати краще в холодильнику в контейнері з кришкою, на теплі можуть через кілька днів зацвісти. Тому в мене вони стояли у вазочці на столі у кількості на день, а все інше в холоді.

Тільки не забувайте, що всі вкусняшки - це частина раціону Давати цуценятами смаколики і бачити віддачу - це затягує. Але мої от схильні до повноти, хоч цуценятам це і не загрожує, а німцям теж зайва вага ні до чого, щоб не було навантаження на хребет і суглоби, особливо на етапі формування скелету. Тому якщо багато даєте вкусняшок, зменшуйте порцію годування
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.

Последний раз редактировалось Pixie; 26.04.2018 в 18:22.
Pixie вне форума  
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
szus (27.04.2018), Wolfin (26.04.2018), Zaja (17.04.2019), Деметра (26.04.2018), Ирина X (26.04.2018), ксюшаня (26.04.2018), Лёська (26.04.2018), Сынуля (26.04.2018), Тихая Гавань (26.04.2018)
Закрытая тема

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Вольер для собаки. Как украсить растительностью? Lan@ Строим дома, дачи, сарайчики... 4 13.04.2012 17:06


Текущее время: 16:39. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot