Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Около садоводства > ОчУмелые ручки

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.11.2017, 20:46   #181
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от Анатолий Посмотреть сообщение
Если человеку нравится, слава богу, пусть творит. Тем более заметно, что сделано старательно и акуратно. Просто мне не нравится такой подход, это мое мнение и дегтю-шпок я не хотел. Хотя столешница на столе мне нравится, а все остальное ...
у мене батько робить меблі уже 20 років. З ДСП. І собі нові меблі з ДСП зробили, нічого, живі всі і поки що здорові Крім ДСП у світі стільки всього поганого шо всього бояться не вийде.
І ДСП теж різне буває. Тут була шафа радянська із ДСП, я такі називаю гробиками. Її без жалю виперли на веранду в якості схрону для лопат і плоскорізів. Тільки дверцю з дзеркалом я зняла, бо в мене поки що нема іншого дзеркала ростового Ту шафу і думки не було якось реставрувати і залишати, бо то тирса із не дуже якісним клеєм. А цей буфет чи сервант, хз - це ГДР і якість відповідна. Всі матеріали в ідеальному стані, нема запаху старого гидкого лаку, я б сказала взагалі всі панелі як нові. А може і краще, ніж нові сучасні. Мені відверто шкода такий викидать було б. Плюс до того мені подобається і форма і розмір, ну і вмістимість у нього несподівано велика.

Щодо обробки дерева - тут ще справа смаку. Мені, наприклад, зовсім не всюди подобається зовнішній вигляд чистої структури деревини. На кухні - так. В спальні - пастельні матові кольори. Тому я солідарна з вами в тому що столешниця гарна (хоч це була моя перша в житті робота з болгаркою і там не все так гарно) Але меблі в подібному стилі на мою думку в спальні чи у вітальні не завжди доречні. Тому навіть із дерева меблі (ну в більшості випадків) особисто я б фарбувала непрозорою однотонною фарбою. Навіть просто у білий - мені це імпонує більше ніж морилки-лазурі + лак. Ну типу в стилі Ікеа - от таке на мій смак дуже лягає. А вам більше подобається а-ля натюрель, і можливо у вашому будинку це дійсно виглядає набагато краще, ніж однотонне.

Плюс те шо я переробляла - воно ж все було пофарбоване чим попало і як попало (стіл - 4 шари різної фарби нарахувала), повністю відчистити всі залишки фарби у всіх щілинах і кутках звісно теоретично можна, але це якби я хотіла не фарбувати заново а зберігати вигляд дерева. А я по суті просто знайшла в сараї сміття і зробила з нього хай і тимчасові, але хоча б чисті, рівні і симпатичні (як на мене) предмети.

Ну і я уже писала, я по-перше не люблю лак (суто естетично). От стіл обідній, хоч він мені і подобається, іноді примушує мене страждати, стандартна кухонна столешниця набагато простіша у догляді.
І цей буфет лаком покривала - бо довелось, якби пішла іншим шляхом із алкідними фарбами, то ніякого лаку не було б. А по-друге у мене в домі дві собаки, тому лакованих меблів у мене не буде. Я і так раз на місяць повзаю з меламіновими губками навкруги нової білої спальні і відтираю сліди писків і лап. Я погана і лінива хазяйка у домі де йде, при чому дуже повільно, ремонт. І весь цей пил, собаки і моя лінь абсолютно несумісні з лакованими меблями

Але за комплімент дякую
Pixie вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (06.11.2017), VARIKA (05.11.2017), ya (05.11.2017), Анатолий (05.11.2017), Елка (06.11.2017), намир (05.11.2017), Руня (30.11.2017)
Старый 05.11.2017, 23:13   #182
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,516
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
Щодо обробки дерева - тут ще справа смаку. Мені, наприклад, зовсім не всюди подобається зовнішній вигляд чистої структури деревини. На кухні - так. В спальні - пастельні матові кольори. Тому я солідарна з вами в тому що столешниця гарна (хоч це була моя перша в житті робота з болгаркою і там не все так гарно) Але меблі в подібному стилі на мою думку в спальні чи у вітальні не завжди доречні. Тому навіть із дерева меблі (ну в більшості випадків) особисто я б фарбувала непрозорою однотонною фарбою. Навіть просто у білий - мені це імпонує більше ніж морилки-лазурі + лак. Ну типу в стилі Ікеа - от таке на мій смак дуже лягає. А вам більше подобається а-ля натюрель, і можливо у вашому будинку це дійсно виглядає набагато краще, ніж однотонне.
Я, в принципі, допускаю наявність фарби, але ні в якому разі не глухої, що в вашому випадку зробити можна було тільки теоретично.
Що до дсп. Цікавий момент - люди роблять паркани з дерева а меблі з сміття.
Анатолий вне форума  
Старый 05.11.2017, 23:31   #183
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

це вже буде злісний офтоп, але ви бачили ціни на паркани з дерева? У мене паркан - болюче питання бо треба його мінімум 100 метрів, а в ідеалі десь 250. Можна 10 будинків купить за ті гроші шо за паркани ломлять

А в експлуатації в приміщенні стружечні плити себе виправдовують, ціна відповідає якості. Меблі з дерева це дорого і не завжди надійно. Як приклад - свого часу батьки в квартирі поставили всі двері дуже недешеві, із дерева, точно не пам'ятаю яке, але не сосна. І через кілька років всі до одної двері пішли тріщинами, деякі взагалі до 0,5 см. Двері з МДФ обійшлись би значно дешевше, і товарний вигляд мали б значно довше. Ще й замовляли у знайомих.
На жаль, не кожна пересічна людина має знання і навики столяра, шоб і в якості дерева розбиратись і вміти собі надійне ліжко чи шафу зробити, які потім не потріскаються і їх не поведе. Тому маємо що маємо
Pixie вне форума  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
desatka (06.11.2017), werty (06.11.2017), ya (06.11.2017), Анатолий (06.11.2017), Елка (06.11.2017), Олеся Ивановна (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 11:16   #184
jull
Местный
 
Аватар для jull
 
Регистрация: 07.04.2011
Адрес: Каменское, Днепр
Сообщений: 727
Сказал(а) спасибо: 5,509
Поблагодарили 1,773 раз(а) в 517 сообщениях
jull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant future
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
Тому я солідарна з вами в тому що столешниця гарна (хоч це була моя перша в житті робота з болгаркою і там не все так гарно)
Можно про болгарку спросить, а то мне предстоит нечто подобное: вы какой-то насадкой специальной работали? И на каких оборотах?
jull вне форума  
Старый 07.11.2017, 11:30   #185
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от jull Посмотреть сообщение
Можно про болгарку спросить, а то мне предстоит нечто подобное: вы какой-то насадкой специальной работали? И на каких оборотах?
Звісно болгарка у мене, на жаль, без регуляції швидкості, тому власне і вийшло трохи нерівностей
Купу шарів старої масляної фарби я знімала пелюстковим диском, зерно доволі грубе, від 80 до 120, точніше не пам'ятаю яким працювала, але з меншим зерном у мене і диску нема))


Після того, як уже все-все зняла, шліфувала все насадкою на яку кріпляться кружальця наждачки. Там уже зерно потоньше було, здається 150 чи 200.
Pixie вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
jull (07.11.2017), Елка (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:05   #186
jull
Местный
 
Аватар для jull
 
Регистрация: 07.04.2011
Адрес: Каменское, Днепр
Сообщений: 727
Сказал(а) спасибо: 5,509
Поблагодарили 1,773 раз(а) в 517 сообщениях
jull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant future
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

А сколько оборотов у вашей болгарки без регулировки не знаете? Смотрела в ютубе, говорят, начинает подпаливать на больших оборотах. Я просто никогда ее в руках не держала, но сейчас возникла необходимость, но радует, что вижу - женщине реально ее в руках удержать)
jull вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Елка (07.11.2017), крыска (08.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:08   #187
Елка
Местный
 
Регистрация: 01.07.2010
Адрес: Харьков
Сообщений: 4,511
Сказал(а) спасибо: 25,383
Поблагодарили 12,525 раз(а) в 3,173 сообщениях
Елка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Болгаркой опасно - можно случайно надавить на одну сторону и она "выберет" полукруг в древесине ленточкой лучше
__________________
Я тоже Настя
Елка вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Анатолий (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:14   #188
jull
Местный
 
Аватар для jull
 
Регистрация: 07.04.2011
Адрес: Каменское, Днепр
Сообщений: 727
Сказал(а) спасибо: 5,509
Поблагодарили 1,773 раз(а) в 517 сообщениях
jull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant future
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от Елка Посмотреть сообщение
Болгаркой опасно - можно случайно надавить на одну сторону и она "выберет" полукруг в древесине ленточкой лучше
Ленточкой - это в смысле шлифмашинкой?
jull вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Елка (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:16   #189
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от jull Посмотреть сообщение
женщине реально ее в руках удержать)
Реально, але потім можуть руки трястись, якщо довго))) ну і в мене невеличка, є більші і важчі. Глянула, у мене 10 тисяч обертів Ну, коли брали то я взагалі не думала що буду нею якусь красу робить, такшо якось і не звернули увагу на цей параметр. Така у мене

Цитата:
Болгаркой опасно - можно случайно надавить на одну сторону и она "выберет" полукруг в древесине ленточкой лучше
абсолютно погоджуюсь, і трошки покоцана в мене поверхня, і стрічкова або вібраційна для таких робіт набагато краще. І підпалює, да, хоча це треба гарно так притиснути. Все ж таки призначення кутової шліфмашини в основному більше для різів, ніж для роботи на горизонталі. Але поки що список потрібних покупок такий, шо шліфмашини для декоративних робіт у ньому десь дуже далеко в кінці. Зате у мене є дремель крутий Правда нема часу і можливості ним шось творити. Але ж колись ці ремонти скінчаться
Pixie вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
jull (07.11.2017), Елка (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:23   #190
jull
Местный
 
Аватар для jull
 
Регистрация: 07.04.2011
Адрес: Каменское, Днепр
Сообщений: 727
Сказал(а) спасибо: 5,509
Поблагодарили 1,773 раз(а) в 517 сообщениях
jull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant future
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Дремель - это что?) Мне дали и болгарку, и шлифмашинку вибрационную, попробую и тем, и тем, мне сильно красиво не нужно, пол надо ободрать, он и так покоцаный, краску я уже феном сняла
jull вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Елка (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:34   #191
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Дремель це для всяких красивих гравіювань і ще для купи дрібних робіт, я поки що його не освоїла. Чоловік подарував вже давно, але оце все город-сад-ремонт-собаки та ще й робота - нема часу і натхнення щоб творити
BORKED
Pixie вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
jull (07.11.2017), Елка (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 12:57   #192
Елка
Местный
 
Регистрация: 01.07.2010
Адрес: Харьков
Сообщений: 4,511
Сказал(а) спасибо: 25,383
Поблагодарили 12,525 раз(а) в 3,173 сообщениях
Елка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond reputeЕлка has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Муж молодец... а тут вечно тапочки-тортики -красочки
Болгаркой пол не надо Чем меньше диаметр круга на болгарке, тем выше обороты -1, при работе с деревом летит мельчайшая пыль, которая в итоге осядет на якоре, забьется в щетки и гаджет сгорит -2. На досках пола крупные волокна, скорее всего болгаркой они местами повырываются -3
Если и это не убедило, то от лепесткового круга опилки-ошметки летят по кругу везде и липнут на все - используйте все возможные СИЗы
Ленточка - это ленточная шлифмашина для дерева/ что-то у меня со ссылками сегодня , не вставляются картинки/.
__________________
Я тоже Настя
Елка вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Moonvalley (07.11.2017), Pixie (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 13:11   #193
jull
Местный
 
Аватар для jull
 
Регистрация: 07.04.2011
Адрес: Каменское, Днепр
Сообщений: 727
Сказал(а) спасибо: 5,509
Поблагодарили 1,773 раз(а) в 517 сообщениях
jull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant futurejull has a brilliant future
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Попробую, на ютубе так ловко болгаркой обдирают), про СИЗы, да, буду закупать

Че-то видео у меня не воспроизводится
jull вне форума  
Старый 07.11.2017, 13:26   #194
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

ні-ні, підлогу пелюстковим не треба! Тим більше фарба вже знята. Він по горизонталі сильно ускладнює роботу, бо не вирівняєш диск машинки відносно підлоги, буде заважати блямба по центру і підуть вибоїни і підпали! Я ним на столі награлась дай боже і то пошкодила площину, але фарбу підошвою з наждаком я б тиждень знімала.
Або підошва з наждачними кружками на болгарку, але вони доволі швидко забиваються і зношуються, або вібро чи стрічкова шліфмашина, я з ними не працювала, може на них наждак довше служить
Pixie вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
jull (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 18:35   #195
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,516
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Зняти стару фарбу - важка і нудна справа, тому завжди уникав таку роботу.
Якби мені випала така потреба, то спочатку попробував би стрічковою шліфмашинкою з зерном не менше 40. Якщо довго, то болгаркою з дротяними насадками, щось типу

Вібро застосовується в самому кінці, для придання уже готовій поверхні більш якісного, гладкого, без видимих подряпин, вигляду.
Анатолий вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Елка (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 18:45   #196
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

так фарбу вже зняли, феном. Я після того як довелось зі стола фарбу болгаркою знімати теж швиденько купила фен))) А тепер треба уже шліфувати
Pixie вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
jull (07.11.2017)
Старый 07.11.2017, 18:48   #197
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,516
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
так фарбу вже зняли, феном. Я після того як довелось зі стола фарбу болгаркою знімати теж швиденько купила фен))) А тепер треба уже шліфувати
Ну тоді тільки шліфмашинки
Анатолий вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Pixie (07.11.2017)
Старый 26.11.2017, 10:55   #198
SergeiS
Banned
 
Регистрация: 09.06.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
SergeiS is on a distinguished road
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Я реставрировал так мебель пару раз,но это недешево и времени занимает много. Иногда удобнее купить новую!
SergeiS вне форума  
Старый 24.01.2019, 15:55   #199
Мария1
Освоившийся
 
Аватар для Мария1
 
Регистрация: 26.12.2014
Адрес: Украина, Запорожье
Сообщений: 67
Сказал(а) спасибо: 180
Поблагодарили 279 раз(а) в 43 сообщениях
Мария1 is a jewel in the roughМария1 is a jewel in the roughМария1 is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

.
Дачная мебель, вторая жизнь хламу. Моя реставрация мебели(шпаклевала,шкурила,шлифовала,,, рисовала.)
__________________
Мария Майя
Мария1 вне форума  
23 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Elenas (25.01.2019), Fleur (28.01.2019), jull (24.01.2019), kosshhka (24.01.2019), kravconok (24.01.2019), lena_zp (24.01.2019), MArilka (24.01.2019), melnat (24.01.2019), MILA (24.01.2019), nis (25.01.2019), Pixie (24.01.2019), steelbeast (25.01.2019), szus (25.01.2019), VARIKA (24.01.2019), Zaja (24.01.2019), zmiey (25.01.2019), zoya_aa (24.01.2019), Анатолий (24.01.2019), Валентина-дачница (25.01.2019), Олеся Ивановна (25.01.2019), Света Ш (25.01.2019), утя (24.01.2019), Фиорентинка (25.01.2019)
Старый 24.01.2019, 17:02   #200
Сынуля
Местный
 
Аватар для Сынуля
 
Регистрация: 11.07.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 4,254
Сказал(а) спасибо: 10,287
Поблагодарили 13,289 раз(а) в 2,999 сообщениях
Сынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Красивая вторая жизнь получилась!
__________________
Зовут Наталья и прошу на "ты"!
Сынуля вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Fleur (28.01.2019), MILA (24.01.2019), Zaja (24.01.2019), Мария1 (24.01.2019), Олеся Ивановна (25.01.2019), утя (24.01.2019), Фиорентинка (25.01.2019)
Старый 25.01.2019, 10:56   #201
zmiey
Освоившийся
 
Регистрация: 03.02.2011
Адрес: Бавария, но... в Харькове
Сообщений: 69
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 74 раз(а) в 20 сообщениях
zmiey will become famous soon enough
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Здорово!!!
Роспись Ваша??
Чем рисовали и как, можно подробнее?!?
__________________
Слава Украине !!!
zmiey вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Мария1 (25.01.2019), Олеся Ивановна (25.01.2019)
Старый 25.01.2019, 19:03   #202
Мария1
Освоившийся
 
Аватар для Мария1
 
Регистрация: 26.12.2014
Адрес: Украина, Запорожье
Сообщений: 67
Сказал(а) спасибо: 180
Поблагодарили 279 раз(а) в 43 сообщениях
Мария1 is a jewel in the roughМария1 is a jewel in the roughМария1 is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Расписывала сама. Краски гуашь и бронзовая краска порошок, разбавляла лаком. Все,что в желтом цвете это бронза. После нанесения рисунка дала высохнуть около 5 дней,а потом покрыла лаком. Рисунок использовала с этикеток для пасхальных яиц. Под настроение разрисовала ставни на даче... Петух нарисован обычными масляными красками
__________________
Мария Майя
Мария1 вне форума  
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Elenas (28.01.2019), kravconok (25.01.2019), lena_zp (27.01.2019), Zaja (25.01.2019), zmiey (23.02.2019), Анатолий (25.01.2019), Света Ш (25.01.2019), утя (26.01.2019), Фиорентинка (25.01.2019)
Закрытая тема

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Ремонт - "дело нервное." Ник-то Форумные посиделки 635 29.02.2016 15:29


Текущее время: 02:30. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot