Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > О том, о сём > Форумные посиделки

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 17.09.2019, 20:01   #601
Moonvalley
Местный

Поблагодарили 6,047 раз(а) в 851 сообщениях
Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: книги, в том числе в интернете

Вчора прочитала книгу, яка реально вразила - "Бот" Макса Кідрука, технотрилер. Книга надзичайно цікава, тримає в напрузі від першої до останньої сторінки, неможливо відірватись. Дуже підкупає ерудованість автора, грунтовна підготовка до написання книги. Ну і тематика така, що мені зараз на часі, - наскільки людина впливає на світ, навіть не підозрюючи, які наслідки можуть викликати бездумні експерименти, а ще про те, як велика самовпевненість може призвести до катастрофи.

ПиСи. Хоч і не люблю трилери-жахи, але книга нормально написана в цьому плані - страшнувато, але не занадто, в міру. А ще дуже радує, що автор наш, український, а книга реально світового рівня, так наче переклад якийсь читаєш.))

Последний раз редактировалось Moonvalley; 17.09.2019 в 22:39.
Moonvalley вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (17.09.2019), corableva (17.09.2019), irina s (17.09.2019), jull (04.10.2019), иннуся (18.09.2019), Люд.а (17.09.2019)
Старый 18.09.2019, 15:05   #602
Сынуля
Местный

Поблагодарили 10,834 раз(а) в 2,438 сообщениях
Сынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond repute

Закончила "Море, море" Айрис Мердок. История тяжелая, но читается легко. Хороший стиль. До сих пор не могу отойти от впечатления прочитанного. Главного героя, от имени которого написана история, хочется иной раз прибить, а иной его очень жаль. История несбывшейся любви и о том, что наши юные привязанности, наша первая любовь так далеки от реальной жизни.
=marina= (18.09.2019), Moonvalley (18.09.2019), viol (19.09.2019), Ник-то (20.09.2019)
Старый 20.09.2019, 10:01   #603
Moonvalley
Местный

Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute

Напевно, всі вже читали "Парк Юрського періоду" Майкла Крайтона. А я от тільки тепер!
Початок був цікавий, але перервала читання через книгу "Бот" Кідрука. І от просто дежавю якесь! Теорія хаосу… Фрактали… Ігри з генетикою… Привіт ботам! ;) Після Бота вже стало не так цікаво, почала плутатись в героях (а їх там і справді багато), а ще початок якийсь більш багатообіцяючий, а не просто - втікають від динозаврів - динозаври мудріші і наздоганяють - то динозаври мають коротку пам'ять і не пам'ятають, що тут стояла людина - а то переслідують по ріці і роблять логічні висновки, де лодка має бути в цей момент... Багато ляпів, які кидаються в очі. І ще люди якісь дивні. Та якби я потрапила в таку ситуацію, я б звідти втікала далі ніж бачила, а тут люди розслабляються собі, каву попивають, ледь не забувають про динозаврів, а ті набагато розумніші.
Дійсно сподобались розмови Малкольма. Зберегла собі кілька сторінок його роздумів... Наприклад, таке:

Цитата:
Позвольте мне вам кое-что рассказать о нашей планете, — сказал он. — Ей четыре с половиной миллиарда лет. И почти столько же времени на планете существует жизнь. Три и восемь десятых миллиарда лет. Планета наша все пережила в свое время. И она, безусловно, переживет нас.
Наша глупость не в состоянии погубить жизнь. Мы только себя, — вздохнул Малкольм, — себя можем погубить.
Для планеты сто лет — это ничтожный срок. И миллион лет — тоже. Планета живет и функционирует совершенно в другом ритме. Мы даже не представляем себе. насколько они медленные и мощные, эти ритмы.
И нам не хватает смирения, чтобы это себе представить. Мы жили тут всего какое-то мгновение. И если завтра исчезнем, планета не будет по нам скучать.
— Давайте внесем полную ясность. Это не планета наша в опасности. Это мы в опасности. У нас недостаточно сил, чтобы уничтожить планету... или спасти ее. Но мы должны собраться с силами и спасти самих себя.
Ну, почитати можна, але перечитувати (чи купувати книгу) не буду. Хоча може і перечитаю колись...
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (04.10.2019), irina s (20.09.2019), jull (04.10.2019)
Старый 04.10.2019, 10:34   #604
Moonvalley
Местный

Тихо сам с собою я веду беседу...

Просто підписалась на ФБ на флешмоб з читання (там можна буде взяти книгу з видавництва), тому читаю ударними темпами.

Террі Пратчетт, "Барва чарів", "Химерне сяйво".
Дуже сподобались, рівень сарказму аж зашкалює, спочатку взагалі не розумієш, що робиться - дурня якась! А потім стає так цікаво стежити за сюжетом, що й відірватись важко. Навіть після прочитання, згадуючи деякі моменти, рот самовільно розтягується в посмішку, а брови здивовано лізуть догори. Книги схожі на американські гірки: тільки звикаєш до ситуації, тут зразу – бац! І абсолютно непередбачуваний поворот сюжету. Всі герої варті уваги, але хочу виокремити Смерть – стільки іронії, сарказму, гумору в цій постаті! Правда, підбираючись до завершення, було відчуття, наче вже забагато. Як от після великої кількості солодкого, дуже смачного, та все ж… Мабуть, не варто читати Пратчета залпом,треба дати собі час за ним скучити. Однак закінчення просто прекрасне.
Однозначно рекомендую!
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
iremus (09.10.2019), irina s (04.10.2019), lina cactus (05.10.2019), Longe (04.10.2019)
Старый 04.10.2019, 11:42   #605
Сынуля
Местный

Поблагодарили 10,834 раз(а) в 2,438 сообщениях
Сынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond reputeСынуля has a reputation beyond repute

Читаю «Клуб любителей книг и пирогов из картофельных очистков» Мэри Энн Шеффер, Энни Бэрроуз.
Книга написана в эпистолярном жанре. Язык очень легкий, с юмором, хотя речь идет о вполне серьезных и неизвестных нам вещах. Война, Нормандкие острова, остров Гернси. Что мы знаем об этом? Об окупации острова немцами, о жизни на нем в этот период. Мне очень нравится.
Druida (04.10.2019), Moonvalley (04.10.2019)
Старый 04.10.2019, 14:40   #606
Druida
Увлеченный

Поблагодарили 595 раз(а) в 164 сообщениях
Druida is a name known to allDruida is a name known to allDruida is a name known to allDruida is a name known to allDruida is a name known to allDruida is a name known to all

Цитата:
Сообщение от Olga Energizer Посмотреть сообщение
я с просьбой.
мне казалось тут Mirina писала о сайте где ведёт дневник / wishlist книжный - не нашла поиском. или ошиблась.
Расскажите кто как пишет "список что почитать" ?
Извиняюсь что отвечаю с задержкой, я когда-то писала что пользуюсь сайтом https://www.livelib.ru/
Там можно вести список того, что прочитал, и особенно того, что хочешь прочитать:)
Перед поездкой на море я просто открываю свой вишлист и скачиваю первые 10-15 книг (качаю все с флибусты, читаю только с электронной книги)
Рецензии, цитаты, рекомендации, подборки, списки друзей и даже игры, кому что по душе.

Если кто то там уже зарегистрирован - добавляйтесь в друзья
https://www.livelib.ru/reader/Druida...edium=usermenu
Druida вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Olga Energizer (15.10.2019)
Старый 05.10.2019, 17:21   #607
lina cactus
Увлеченный

Поблагодарили 398 раз(а) в 130 сообщениях
lina cactus is just really nicelina cactus is just really nicelina cactus is just really nicelina cactus is just really nicelina cactus is just really nice

приобрела сынишке книгу "Я ёж" Майя Кучерская, очень понравилась, такая теплая, душевная. малой тоже ее выбирает для прослушивания :)
еще из детской литературы понравились приключения Хомы и Суслика, почему-то в детстве не читала)

lina cactus вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.10.2019, 22:56   #608
Moonvalley
Местный

Лі Гарпер «Убити пересмішника».
Дуже світла, тепла і добра книга. Під час читання виникає ціла палітра почуттів: радість і смуток, гнів і обурення, здивування і нерозуміння, а ще спогади про власне дитинство... Іноді радієш, що не народилася в той час (та щоб мені заборонили читати?!), а інколи навпаки шкодуєш, бо діти тоді вміли радіти, здавалось би, цілковитим дрібницям.
Дуже сподобалась сім’я головних героїв. Наскільки близькі між собою брат і сестра, як вони турбуються, переживають, хоча можуть і посваритись, і навіть побитись, та все одно у важливі моменти горою стоять одне за одного. Наскільки мудрий у них батько, який виховує своїх дітей справжніми Людьми. Хотіла б я бути таким прикладом для своїх дітей – чесно відповідати на всі їхні питання, бути вірним собі за всяких обставин, показувати не словом, а всіма своїми вчинками, що таке справедливість, співчуття, відвага та доброта.
А щодо сюжету – то навіть не віриться, що це було зовсім недавно, й сотні років не минуло, це ж усього кілька поколінь! Як можна було бути такими лицемірами – «шкодувати» якихось далеких тубільців (які просто жили по-своєму), і разом з тим не вважати людьми ближніх, які народились не з тим кольором шкіри. Все ж таки думка більшості – це далеко не істина, хоч як важко іноді це зрозуміти і бути вірним власним моральним принципам і почуттю справедливості.
irina s (10.10.2019)
Старый 10.10.2019, 09:59   #609
садовник
Местный

Поблагодарили 74,323 раз(а) в 22,746 сообщениях
садовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond repute

Всем поклонникам " Чужестранки"- на флибусте появилась в переводе 8 книга "Написано кровью моего сердца", напочитать и наскачать и потом почитать.
садовник вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Longe (10.10.2019), Moonvalley (11.10.2019)
Старый 10.10.2019, 18:21   #610
Moonvalley
Местный

Порадьте, будь ласка, щось на тему "Велика машина: історії успіху компаній і людей". Щоб цікаве і некоротке (сторінок на 400-500+), і щоб в і-неті було.
Старый 10.10.2019, 23:42   #611
Мариночка26
Новичок

Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Мариночка26 is on a distinguished road

А мне из последних прочитанных книг засела в голове "Мои путевые записи" Анджелины Джоли. Там описывается о её поездке в страны Африки. Очень интересная и качественная книга.
Мариночка26 вне форума   Ответить с цитированием
lina cactus (11.10.2019)
Ответ

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра