Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Сад и огород > Ландшафтный дизайн > Учимся дизайну

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 31.07.2012, 16:30   #31
Merina
Местный
 
Аватар для Merina
 
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 533
Сказал(а) спасибо: 7,792
Поблагодарили 3,435 раз(а) в 365 сообщениях
Merina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

А мені все там подобається. Нічого зайвого. Все доглянуте - газони, клумби. Все у гармонії. Може ту скалку удосконалити лише?
Merina вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Fleur (31.07.2012), Lusenka (01.08.2012), Zaja (21.10.2018)
Старый 01.08.2012, 22:40   #32
larissa
Модератор
 
Аватар для larissa
 
Регистрация: 10.11.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 12,527
Сказал(а) спасибо: 12,193
Поблагодарили 47,318 раз(а) в 10,158 сообщениях
larissa отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
2. наоборот под накрытием из винограда стена всегда будет сухой...т.к. листья не дадут проникать влаге... у винограда вича лист покрывает поверхность как черепица...
не совсем так, а вернее совсем не так Влага таким образом не попадает, а если есть попадение - то это не страшно. Сезон не тот. а если человек говорит о влаге и и камне, то проблема совсем в другом и исправить ее уже не возможно никакими средствами, кроме как разобрать гостинуцу до фундамента, и сложить по новой Прохлопали в самом начале строительства.

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
За відчуттями обох цей кут і справді треба чимось сховати, згладити, тому все-таки якусь "ширму" треба придумати - перголи, шпалеру, арки чи ще щось..
Николай Иванович!!! чи ще щось и почти задаром у меня появилась идея Вашего сада. Идея- это как раз то, что хотели высказать хозяева сделать, посадив яркие розы на главном входе. Ключевое слово- заметить и привлечь Но совсем не обязательно это делать так. Дальтоники, например, вообще красный не заметят- это шутка.
п.с. Николай Иванович, розарии оставляем и ничего не ломаем , просто подтягиваем под идею.
larissa вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Масянька (11.08.2012)
Старый 01.08.2012, 22:51   #33
садовник
Super Moderator
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Киев.
Сообщений: 42,754
Сказал(а) спасибо: 2,349
Поблагодарили 83,971 раз(а) в 26,364 сообщениях
садовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от larissa Посмотреть сообщение
и исправить ее уже не возможно никакими средствами, кроме как разобрать гостинуцу до фундамента, и сложить по новой.
или подождать пока самО не развалится..
садовник вне форума  
Старый 01.08.2012, 23:46   #34
larissa
Модератор
 
Аватар для larissa
 
Регистрация: 10.11.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 12,527
Сказал(а) спасибо: 12,193
Поблагодарили 47,318 раз(а) в 10,158 сообщениях
larissa отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
или подождать пока самО не развалится..
не развалится, а отпадет или расслоится
larissa вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Elly (03.08.2012)
Старый 03.08.2012, 10:25   #35
lusa
Местный
 
Аватар для lusa
 
Регистрация: 30.06.2011
Адрес: Днепр
Сообщений: 1,795
Сказал(а) спасибо: 27,114
Поблагодарили 10,600 раз(а) в 1,751 сообщениях
lusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond reputelusa has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
За відчуттями обох цей кут і справді треба чимось сховати, згладити, тому все-таки якусь "ширму" треба придумати - перголи, шпалеру, арки чи ще щось.
Николай Иванович, посмотрите работы здесь, 4,5 фото.


Мне кажется, композиция из хвойных и разноцветных лиственных (барбарисы, гортензии, спиреи) украсит этот уголок. И уход за ними минимальный.
__________________
Сады являются точками соединения, заземления и непрерывности. (Thomas Rainer)
Люся, Люда)))
lusa вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Fleur (03.08.2012), malisap (09.02.2013), Масянька (11.08.2012)
Старый 04.08.2012, 22:13   #36
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Всім дякую за поради й підказки. Окремо висловлюю вдячність larissa
Загальний образ уже в голові намалювався, тепер подумаю над реалізацією
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Старый 05.08.2012, 10:38   #37
larissa
Модератор
 
Аватар для larissa
 
Регистрация: 10.11.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 12,527
Сказал(а) спасибо: 12,193
Поблагодарили 47,318 раз(а) в 10,158 сообщениях
larissa отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
Загальний образ уже в голові намалювався, тепер подумаю над реалізацією
Николай Иванович, фото потом покажете после реализации ?
larissa вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Масянька (11.08.2012)
Старый 05.08.2012, 15:30   #38
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Обов'язково!
Вже освоюю можливості програми "Наш сад", щоб показати ідею керівництву (може хтось підкаже кращу програму? В мене "НС-Рубін 9.0"), приблизну сумму бюджету мені теж озвучили, тепер треба до весни підібрати гарантовано відповідні сорти троянд та інших рослин. Хто скаже де є хороший вибір старовинних сортів (крім Зінаїди)?
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Старый 05.09.2012, 10:46   #39
Natala
Местный
 
Аватар для Natala
 
Регистрация: 17.01.2010
Адрес: Харьков
Сообщений: 832
Сказал(а) спасибо: 3,777
Поблагодарили 2,359 раз(а) в 674 сообщениях
Natala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond reputeNatala has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Прошу прощения за офф, нет другого выхода

Николай Иванович, личка забита, пишу здесь, сегодня отправила черенки обещанной Рококо, почистите личку - напишу номер декларации
__________________
Я - Наташа
Natala вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 05.09.2012, 10:55   #40
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,184
Сказал(а) спасибо: 2,210
Поблагодарили 6,301 раз(а) в 2,430 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
Хто скаже де є хороший вибір старовинних сортів (крім Зінаїди)?
В Києві в ботсадку Гришка є пристойний ,,Сад троянд''
язичник вне форума  
Старый 05.09.2012, 11:21   #41
елена
Местный
 
Аватар для елена
 
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: Мироновка Киевская обл
Сообщений: 1,375
Сказал(а) спасибо: 2,499
Поблагодарили 6,041 раз(а) в 878 сообщениях
елена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond reputeелена has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Без роз сада не представляю А по поводу подбора...-
Сейчас у нас есть шикарная возможность по розам http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=11647 и здесь можно немножко определиться http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=11659
елена вне форума  
Старый 04.02.2013, 20:21   #42
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Починається новий сезон Зима вже набридла...

У мене за цей час відбулось підвищення - записали в трудову книгу "ландшафтний дизайнер"

Виникло в мене питання після нещодавньої ожеледі.
Є в нас алея (десь 50 м) з туй, яким вже років 15-20 - до 4-5 м висоти, висаджені через 60-70 см. Але алея дуже нерівна - частина дерев вдвічі нижча - або відстають в рості, або були підсажені пізніше. пару місць мають прогалини - були випади, очевидно.

Та ще й коли намерз лід кілограмами після ожеледі, то багато з них зігнуло в дугу до землі Збити лід було нереально. Через тиждень розтав, але дерева повністю не випрямились - десь 25-30% з них мають зігнуті верхівки мало не під 90 градусів, а деякі так і лишились дугою вниз, два дерева вивернуло з коренем... Вигляд плачевний, хоча й до того був не дуже.

Алея не стриглась років з десять, варто було б й з боків площину вивести, бо місцями на дорогу сильно випирають, але коли глибоко обрізати, то будуть стирчати сучки без хвої товщиною в палець - чи вони дадуть приріст? Минулого року до мене пробували так стригти початок алеї - сильно пожовкли й хвоя обсипалась на вистрижених місцях.

От тепер і питання:
1) Чи можна взагалі "реанімувати" такі старі насадження?
2)Чи варто рівняти туї по висоті, обрізаючи у вищих дерев 1-1,5 м верхівки?
3) Як провести стрижку з боків: одразу на потрібну глибину, чи поступово в кілька прийомів, щоб різко не освітлити внутрішню частину крони й хвоя не згоріла?

Завтра постараюсь зробити фото - сьогодні взяв фотоапарат, але батарея виявилась розрядженою
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Старый 04.02.2013, 20:52   #43
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

І ще виставлю на огляд і критику дві своїх композиції - на вихідних зробив проекти для оформлення внутрішніх двориків біля саун. Задача була зробити все максимально дешево й просто в догляді (щоденний догляд покладено буде на банщиків, садівник туди заглядатиме не дуже часто ). Обидві композиції орієнтовані на схід, з заходу й півночі закриті суцільним парканом, з півдня сонце тільки до обіду, а то й менше.
Перша - фінська:

Перелік рослин зліва направо:
Пухиреплідник калинолистий "Діаболо"
Ялівець віргінський "Blue Arrow"
Ялівець середній "Олд Голд"
Ялівець середній зв.
Партеноциссус або хміль (мені подобається другий варіант)
Лапчатка кущова з рожевими або білими квітами
Береза бородавчаста
два кущі чорниці високої (якщо пошкодують на неї гроші - тоді магонія падуболиста)
В куті під березою - засипка темною корою

Друга - римська:

Іриси бородаті видові
Юкка
Лаванда (остання буде не такою гарною, як на сонці, але в нас вже ростуть в затінку в інших місцях - терпимий вигляд )
Хоста "Хадспен Блю", або подібна
Туя східна 2 шт(дешево Я би стрижений ялівець чи ялину посадив краще посадив)
Ще дві хости з сизим восковим і жовтим листям (є свої, сорт не знаю)
Іриси видові біло-голубі
Плющ звичайний
Рододендрон
Міскантус "Стрікта"
Форзиція
Поміж плиткою доріжки - живучка
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Старый 04.02.2013, 22:34   #44
Викса
Местный
 
Аватар для Викса
 
Регистрация: 04.12.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 9,486
Сказал(а) спасибо: 28,827
Поблагодарили 37,705 раз(а) в 6,873 сообщениях
Викса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these partsВикса is infamous around these parts
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Можно я покритикую? С дружественной интонацией, разумеется.

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
Перша - фінська:

Перелік рослин зліва направо: Пухиреплідник калинолистий "Діаболо", Ялівець віргінський "Blue Arrow", Ялівець середній "Олд Голд", Ялівець середній зв. Партеноциссус або хміль (мені подобається другий варіант)
Пузыреплодник будет здоровенным кустом, я ему на своем чертеже намного больше места отвела. Он разрушит вашу композицию с очень тонкими сортами можжевельников. Или можжевельники помассивнее к нему надо, или куст меняйте на другой - барбарис какой-то, спирею...
По хмелю - зачем он? Чтобы кому-то пришлось потом по всей территории эту гадость выбирать? С ним тяжело бороться.

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

По римскому варианту... У меня такое чувство, что лишними будут все ирисы, все хосты, рододендрон. Или на них строить композицию, или без них.
Без них - хорошо бы куст розы + много лаванды + тую.
__________________
Вика.
Викса вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Penelopanecrus (08.02.2013), Николай Иванович (04.02.2013)
Старый 08.02.2013, 20:53   #45
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Викса, дякую за зауваження - вибачаюсь, що не зразу відповів - часу не вистачає.
Композиції ще в роботі - критика допомагає побачити слабкі місця, дійсно багато чого не врахував, особливо сезонний вигляд композицій (Realtime Landscaping Architect не має функції перегляду в різні пори року, тому всі рослини з квітами одночасно )
От якби вміти малювати вручну
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Викса (08.02.2013)
Старый 08.02.2013, 21:09   #46
desatka
Местный
 
Аватар для desatka
 
Регистрация: 02.03.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 1,671
Сказал(а) спасибо: 6,353
Поблагодарили 7,704 раз(а) в 1,224 сообщениях
desatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
От якби вміти малювати вручну
Можно и без рисования.. например освоить азы Фотошопа и на картинку, сделанную в Realtime Landscaping Architect накладывать рост растений или убирать цветы, или перекрашивать листву в осенний цвет. Оно конечно вручную - дольше, но некоторое представление можно получить.
__________________
Ирина
desatka вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Penelopanecrus (08.02.2013), Николай Иванович (08.02.2013)
Старый 08.02.2013, 21:29   #47
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от desatka Посмотреть сообщение
Можно и без рисования.. например освоить азы Фотошопа и на картинку, сделанную в Realtime Landscaping Architect накладывать рост растений или убирать цветы, или перекрашивать листву в осенний цвет. Оно конечно вручную - дольше, но некоторое представление можно получить.
В цьому плані більше можливостей у програми "Наш сад. Рубин" - раніше нею малював. Але Realtime здався зручнішим.
А вміти малювати треба для того, щоб за 5 хв накидати хоч приблизний ескіз на місці У мене карикатури виходять
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Старый 08.02.2013, 21:33   #48
desatka
Местный
 
Аватар для desatka
 
Регистрация: 02.03.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 1,671
Сказал(а) спасибо: 6,353
Поблагодарили 7,704 раз(а) в 1,224 сообщениях
desatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
А вміти малювати треба для того, щоб за 5 хв накидати хоч приблизний ескіз на місці
А можно полюбопытствовать (ну ужастно интересно) а в каких ситуациях неодходим эскиз на месте? Я вот и рисую неплохо.. но в понимании шо делать со своими цветниками - не помогает
__________________
Ирина
desatka вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 08.02.2013, 21:49   #49
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от desatka Посмотреть сообщение
А можно полюбопытствовать (ну ужастно интересно) а в каких ситуациях неодходим эскиз на месте? Я вот и рисую неплохо.. но в понимании шо делать со своими цветниками - не помогает
Поясню свій принцип складання композицій - я перед підбором рослин спершу маю уявити форму квітника, і розташування на ньому об'ємів - розставляю в уяві різні за розміром і формою фігури, місця відносно один одного. А вже тоді під такий ескіз підбираю рослини, кольори й форми листя, дивлюсь на їх вимоги до умов та ін. Тобто спершу форма => потім колір => потім конкретний сорт рослин. Так у мене в голові процес відбувається. Але коли починаєш перебирати сорт, то вже початкову композицію забуваєш - треба було б мати перед очима ескіз, хоча б схематичний, але навіть елементарні кулі-циліндри-конуси мені намалювати тяжко, щоб передати об'ємність, що на першому плані, а що на задньому витримати перспективу І якщо я ще якось розумію свій набір ліній на листку, то комусь (найчастіше керівнику) пояснити тяжко - доводиться намалювати повністю до кінця на комп'ютері, показати, почути "не подобається", знову переробити все з початку і т.д.
Моя начальниця робить навпаки - дивиться що в даному місці буде рости, підбирає десяток-півтора назв рослин і з них перебирає варіанти поєднання - я так не вмію В мене "різьба в інший бік"
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
desatka (08.02.2013), Zaja (21.10.2018)
Старый 08.02.2013, 22:02   #50
desatka
Местный
 
Аватар для desatka
 
Регистрация: 02.03.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 1,671
Сказал(а) спасибо: 6,353
Поблагодарили 7,704 раз(а) в 1,224 сообщениях
desatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond reputedesatka has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
почути "не подобається", знову переробити все з початку
"не подобається" слышат все дизайнеры!

А такой способ вам не подойдет?

Собрать фотографии всех растений, которые могли бы расти в вашем маєтке.
Отдельный комплект без цветения или в осенних тонах. Причём все фотографии привести к одному масштабу.

Затем вырезать каждую растюху из снимка, а на обратной стороне написать сорт и характеристики.

Дальше - сделать в нескольких ракурсах большие (А4) фото уголка, где должны быть растительные изменения и прямо по фотографиям раскладывать картинки-растюхи.
Причём на месте! И если эскиз более-менее удачен, то проверить его на копьютере.
__________________
Ирина
desatka вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 08.02.2013, 22:11   #51
РыжийЛенчик
Модератор
 
Аватар для РыжийЛенчик
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Киев, Святошин
Сообщений: 3,805
Сказал(а) спасибо: 13,568
Поблагодарили 19,320 раз(а) в 2,665 сообщениях
РыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Николай Иванович, а Вас не смущает береза в 1-м варианте? Она берет очень много воды, будет придушивать иссушать соседей
__________________
Моя страна не упадет на колени.
Города станут горой и поверь мне.
Не помешает нам никто свободой напиться,
Пока в каждом из нас живет душа украинца.
РыжийЛенчик вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 08.02.2013, 22:23   #52
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от РыжийЛенчик Посмотреть сообщение
Николай Иванович, а Вас не смущает береза в 1-м варианте? Она берет очень много воды, будет придушивать иссушать соседей
Знаю, але в натурі в нас сауни знаходяться в "ямі" куди стікає бруківкою й водостоками дощова вода з третини території - там аби не довелось з надлишком води боротись - ливневі канали не встигають відводити всі стоки і часто вода переливає через бордюри на газони й тротуари.
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
Старый 08.02.2013, 22:30   #53
РыжийЛенчик
Модератор
 
Аватар для РыжийЛенчик
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Киев, Святошин
Сообщений: 3,805
Сказал(а) спасибо: 13,568
Поблагодарили 19,320 раз(а) в 2,665 сообщениях
РыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond reputeРыжийЛенчик has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

И сочетание березы с можжевельниками несколько искусственно, ИМХО, особенно с пирамидальным. Может подобрать что-то более близкое к ее фактуре, ауре и условиям. Вот тут может что-то найдете для композиции.
__________________
Моя страна не упадет на колени.
Города станут горой и поверь мне.
Не помешает нам никто свободой напиться,
Пока в каждом из нас живет душа украинца.
РыжийЛенчик вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (21.10.2018), Николай Иванович (08.02.2013)
Старый 09.02.2013, 07:34   #54
Nela
Местный
 
Регистрация: 14.01.2012
Адрес: Киевская обл.
Сообщений: 2,468
Сказал(а) спасибо: 7,180
Поблагодарили 9,286 раз(а) в 2,261 сообщениях
Nela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond reputeNela has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Николай Иванович Посмотреть сообщение
Знаю, але в натурі в нас сауни знаходяться в "ямі" куди стікає бруківкою й водостоками дощова вода з третини території - там аби не довелось з надлишком води боротись - ливневі канали не встигають відводити всі стоки і часто вода переливає через бордюри на газони й тротуари.
Хочу замолвить слово за видовые сибирские ирисы и ирисы спуриа На моем проблемном учстке вместе с видовыми лилейними неплохо смотрятся К ним планирую добавить травянистые гибискусы и ратибиду. Еще растут цикорий, окопник, дербенник, валериана. В полутени, но там не заливаает, растут беламканда, купальница (Растения для пруда.)
Планирую посеять пардаканду.
Цитата:
Парданканда является гибридом двух родственных друг другу видов из семейства Ирисовых Беламканды и Пардантопсиса. В дикой природе оба вида встречаются на российском Дальнем Востоке. Внешне это растение напоминает ирисы, такие же мечевидные листья и толстые цветоносы. Бутонов может быть до 50 на каждом цветоносе. Лучше всего подобрать солнечное местоположение с влажной и рыхлой почвой.
Читала, что в тени она цветет, но семян не образует.
На проблемном месте растут сливы и лещина ( можно прививить декоративные). Радуют калина и гордовина, заказала декоративные сорта.
Хорошо растет черня смородина. Возможно, будут расти ель и Смородина кроваво-красная. Высота кустарника достигает 4 метров.
тут о многолетниках толерантныx к замоканию.
__________________
Нэла
«Теория без практики — мертва, практика без теории — слепа» А.В. Суворов.
Nela вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
irina s (09.02.2013), Zaja (21.10.2018), Николай Иванович (09.02.2013)
Старый 25.07.2015, 00:47   #55
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Знайшов свою тему ))
Минуло більше 2 років і скільки змінилось: аж соромно читати свої колишні питання
Не скажу, що став професіоналом, але трохи досвіду вже набрався.
Навесні 13 року через фінансове питання звільнився з "Древнього Граду", перейшовши до іншого готелю: Kavalier Boutique Hotel. Звідти, теж через фінансове питання, звільнявся вже 2 рази Але працюю і далі, правда тепер із частковою зайнятістю - 3 дні в тиждень. Так що є трохи часу і для "сторонніх проектів", а таких зараз маю ще 3 одночасно.
До речі, на "Кавальєр Бутік" потрібен мені помічник - косити газони і полоти грядки - прошу львів'ян зголошуватись. Платитимуть порівняно небагато, але ще смачно годуватимуть )))
І трохи фотографій з нового місця роботи:



__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (25.07.2015), Bella (25.07.2015), Ikari (25.07.2015), irina s (25.07.2015), MILA (25.07.2015), natabu (27.03.2016), Sveta.R (25.07.2015), Svetmay (27.07.2015), ya (01.08.2015), Zaja (21.10.2018), Деметра (25.07.2015), Марлена (25.07.2015), Нина (25.07.2015)
Старый 25.07.2015, 01:01   #56
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

І ще кілька:





---------- Post added 25.07.2015 at 00:01 ---------- Previous post was 24.07.2015 at 23:51 ----------

Одразу скажу, що плануванням займався не я - над ним працював архітектор, потім інший, а потім ще... До того ж, до мене там вже починали працювати кілька ландшафтних дизайнерів, я "підхопив в польоті", і на окремі ділянки паралельно теж запрошувались нові дизайнери - так що у Львові тепер складно знайти ландшафтника, яки не працював би на "Кавальєрі"
Моя заслуга, окрім догляду за всім цим, полягала у втіленні "жорстких" картинок архітекторів в реальні композиції, з підбором видів та сортів рослин, є і повністю сплановані мною композиції. Також переробляв і ремонтував композиції своїх попередників - не все було гладко з силою росту, підбором рослин за вимогами до світла та вологи та ін.
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (25.07.2015), Bella (25.07.2015), Elly (25.07.2015), Ikari (25.07.2015), irina s (25.07.2015), Lusenka (25.07.2015), MILA (25.07.2015), natabu (27.03.2016), Sveta.R (25.07.2015), Svetmay (27.07.2015), Деметра (25.07.2015), Лиса777 (25.07.2015), Марлена (25.07.2015), Нина (25.07.2015)
Старый 25.07.2015, 09:08   #57
Марлена
Местный
 
Аватар для Марлена
 
Регистрация: 11.07.2009
Адрес: Мариуполь
Сообщений: 13,605
Сказал(а) спасибо: 25,076
Поблагодарили 51,156 раз(а) в 9,837 сообщениях
Марлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond reputeМарлена has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Николай Иванович, да уж нелегка жизнь садовника. А какая картинка сложнее воплощалась? Мой взгляд зацепился за композицию хвойных в камнях,эффектно, но наверное не просто в уходе. Наверное они или в контейнерах, или в специальных "карманах"?
Марлена вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (27.03.2016), Николай Иванович (26.07.2015)
Старый 25.07.2015, 14:18   #58
Zayana
Местный
 
Аватар для Zayana
 
Регистрация: 17.08.2011
Адрес: Харьков
Сообщений: 841
Сказал(а) спасибо: 1,454
Поблагодарили 1,364 раз(а) в 532 сообщениях
Zayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud ofZayana has much to be proud of
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Мені стало цікаво, як вирішили питання с покосом газону на схилі, бо сама косила електричною газонокосаркою, підіймаючись знизу нагору, підпихуючи косарку за корпус. Мабуть, спостерігати було весело, а косити таки важко. Але у мене схил плавно переходив у горизонтальну поверхню. Ходити зліва направо не виходило, бо газонокосарка перехилялася і переверталася.
__________________
Я - Зоя
Zayana вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Николай Иванович (26.07.2015), Нина (25.07.2015)
Старый 26.07.2015, 03:03   #59
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от Марлена Посмотреть сообщение
Николай Иванович, да уж нелегка жизнь садовника. А какая картинка сложнее воплощалась? Мой взгляд зацепился за композицию хвойных в камнях,эффектно, но наверное не просто в уходе. Наверное они или в контейнерах, или в специальных "карманах"?
Ви праві, там влаштовані досить широкі "кармани", вірніше тераси в три яруси, де й висаджені рослини. Добре видно окремі ділянки на цьому колажі http://piccy.info/view3/8522476/414b...4b44f02c4ba41/
Це там кизильник так розрісся, що не видно ні терас, ні грунту
Але полив на цих терасах потрібен регулярний - навіть взимку, бо вода в них не затримується. Влітку полив через день, навіть в дощ, бо опади туди не попадають - все стікає по рослинах навколо на каміння, а грунт сухий.
І все одно щороку навесні у нас є випади - переважно рослини з поверхневим коренем всихають, цього року кілька гейхер пропало за зиму і один ялівець нана.

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:26 ----------

Цитата:
Сообщение от Zayana Посмотреть сообщение
Мені стало цікаво, як вирішили питання с покосом газону на схилі, бо сама косила електричною газонокосаркою, підіймаючись знизу нагору, підпихуючи косарку за корпус. Мабуть, спостерігати було весело, а косити таки важко. Але у мене схил плавно переходив у горизонтальну поверхню. Ходити зліва направо не виходило, бо газонокосарка перехилялася і переверталася.
Саме зліва направо і навпаки
Газонокосарку на цей схил купили окрему спеціально - Бош Ротак 35 - найменша і найлегша, яку знайшли. Її легше втримати від перекидання, я навіть однією рукою можу на схилі тримати, але контейнер для трави треба спорожняти часто - при заповненні на 50% вже стає незручно косити, веде донизу.
Решту газонів косить бензинова Грюнтек Д45 - дуже надійна, вже третій сезон без відмов і проблем, заводиться і зараз з одного ривка.
Ну і ручні ножнички для кромок, кутів, вузьких місць

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

а щодо найбільшої проблеми - вона була з великим газоном, де маленька гармата на фото )))
Досі гадаю над причинами тієї проблеми, але розв'язати вдалось, на щастя.
Якщо коротко, то газон сіяли до мого приходу на об'єкт, ще восени 12 року (листопад), він ледь встиг зійти і пішов в зиму, а навесні рости відмовився.
Провели кілька підживлень комплексним добривом - безрезультатно. Підсівали - те ж саме. Сходить насіння, виростають тоненькі ниточки і зупиняються в рості, не кущиться, не росте, жовтіє, весь газон як географічна карта в жовто-зелених плямах.
Газоном займались люди окремої ландшафтної фірми, тому я лише спостерігав цей процес збоку. Аналіз грунту, зроблений цими спеціалістами в університеті Франка не виявив відхилень.
Коли нарешті в липні 13 року ця фірма махнула рукою на недоотримані гроші за роботу і відмовилась далі обслуговувати газон, його передали під мою відповідальність. Стояло питання переробляти все спочатку або намагатись реанімувати старий газон, якому було вже більше півроку, але він був жахливий.
Знову відібрав проби грунту і відвіз на цей раз до Геогідророзвідувальної експедиції, де за тиждень дали несподіваний результат - грунт мав нормальний РН і вміст азоту, малувато калію, а от фосфору - в 7 разів вище гранично допустимого рівня!
Таких грунтів в природі у нас на Заході не буває.
Версії у мене було 2: або грунт привезли з території якогось заводу, або неправильно вносили добрива, влаштувавши конкретний "передоз", і фосфор, як найменш рухливий елемент в грунті, накопичився до таких показників, тоді як азот і калій вимились талими водами і поливами.
Надлишок фосфору призводить до витіснення з грунту заліза - звідси пожовтіння, зупинка росту, сам фосфор в грунті розподіляється вкрай нерівномірно - звідси "географічні" плями на газоні.
До кінця року цей газон промивали великою кількістю води, вимиваючи фосфор - заливали як рисові чеки. Паралельно вносив калій та азот, оприскував залізом в хелатній формі.
Потім ще рік підживляв тільки азотно-калійним добривом + залізо + магній. Зараз уже все в порядку
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (26.07.2015), Iruna (04.08.2015), Lusenka (26.07.2015), werty (28.07.2015), Zaja (21.10.2018), Zayana (26.07.2015), язичник (28.07.2015)
Закрытая тема

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:55. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot