![]() |
|
|
|
|
#1 | |
|
Местный
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 522
Сказал(а) спасибо: 6,822
Поблагодарили 3,301 раз(а) в 343 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Цитата:
Ялівець з часом розрісся в діаметрі до 4 м. І прийшлось його підняти і сформувати.
__________________
Інна Мій сад http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=2267 http://picasaweb.google.ru/inna.negrych/EuhLsF02# |
|
|
|
| 6 пользователя(ей) сказали cпасибо: | ksyuhoid (24.04.2017), lusa (26.06.2012), MariaNosal (22.04.2013), Масянька (06.10.2012), Нина_И (25.06.2012), Татьяна Тройни (10.07.2012) |
|
|
#2 |
|
Освоившийся
Регистрация: 26.03.2011
Адрес: Луганск
Сообщений: 75
Сказал(а) спасибо: 138
Поблагодарили 206 раз(а) в 40 сообщениях
![]() ![]() ![]() |
А как это поднять и сформировать?
__________________
Я - Светлана |
|
|
|
|
#3 |
|
Местный
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 522
Сказал(а) спасибо: 6,822
Поблагодарили 3,301 раз(а) в 343 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Свєта, всі гілки як могли підняли у пучок (майже) і зафіксували металевим обручем. А потім всю хвою і гілочки знизу почистила секатором. В цьому ялівці всі великі гілки залишила. Але бачила нещодавно, що залишили тільки 2-3 великі гілки - дуже гарно виглядає - парасолькою.
__________________
Інна Мій сад http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=2267 http://picasaweb.google.ru/inna.negrych/EuhLsF02# |
|
|
| 11 пользователя(ей) сказали cпасибо: | Fleur (03.10.2012), ksyuhoid (24.04.2017), local78 (11.11.2013), lusa (26.06.2012), MariaNosal (22.04.2013), Zaja (06.08.2018), Аленка (26.06.2012), Коробочка (26.06.2012), Масянька (06.10.2012), Оксана_Чер (23.07.2020), РыжийЛенчик (04.07.2012) |
![]() |
| Социальные закладки |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
|
|