![]() |
|
|
|
|
#1 |
|
Местный
Регистрация: 10.08.2011
Адрес: Київ
Сообщений: 1,789
Сказал(а) спасибо: 2,750
Поблагодарили 5,624 раз(а) в 1,234 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
На мій погляд невдало розташований в*їзд відносно гаража. Шлях від воріт до нього йде через всю ділянку. Втрачається корисна площа.
__________________
Віта |
|
|
|
| 2 пользователя(ей) сказали cпасибо: | Nice.helen (07.06.2017) |
|
|
#2 |
|
Освоившийся
Регистрация: 27.04.2017
Адрес: Винница
Сообщений: 79
Сказал(а) спасибо: 124
Поблагодарили 42 раз(а) в 35 сообщениях
![]() |
Так, я не сказала. Це не стільки гараж, скільки майстерні моя і мого чоловіка. Машина там стояти не буде і підїзд до неї не потрібен. Буде навіс при в'їзді
|
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Nice.helen (07.06.2017) |
|
|
#3 | |
|
Местный
Регистрация: 19.12.2011
Адрес: Київ, Фастівський р-н
Сообщений: 2,527
Сказал(а) спасибо: 8,331
Поблагодарили 12,115 раз(а) в 2,109 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Цитата:
Будинок - це організм. Як любий організм пересувається, харчується, ходить до "кімнати". З нього виводься не зовсім гарні речовини. І де вони будуть "зберігатися", або як виводитися - це треба вирішувати в першу чергу. По цій ситуації у вас буде або вигрібна яма, або септик (а що саме не знаю, бо не знаю що у вас з грунтами, а це може показати тільки геологія). Де він буде розташовуватися (15 м від житлової будівлі!)? ---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 16:44 ---------- Для початку поцікавтеся у сусіда що він там саме планує. Якщо нічого, і ніяких "телодвижений" з цього боку не передбачає - то Ваші законні 1 метр від межі. Але швидше варіант, що описала вище.
__________________
Наталі_я |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Освоившийся
Регистрация: 27.04.2017
Адрес: Винница
Сообщений: 79
Сказал(а) спасибо: 124
Поблагодарили 42 раз(а) в 35 сообщениях
![]() |
А його можна так назвати, якщо він матиме спільний фундамент з домом
Септик буде у вїзній частині. 15 від будинку буде витримано, заважати нікому не буде. Буде знаходитись внизу ділянки |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Kalina (18.05.2017) |
|
|
#5 |
|
Местный
Регистрация: 19.12.2011
Адрес: Київ, Фастівський р-н
Сообщений: 2,527
Сказал(а) спасибо: 8,331
Поблагодарили 12,115 раз(а) в 2,109 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
А чому ні? Навіщо його "обзивати" гаражем якщо не збираєтеся зберігати машину. Для гаража треба передбачати природню вентиляцію.
__________________
Наталі_я |
|
|
|
![]() |
| Социальные закладки |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Лишение прав на приватизированный участок | rgv | Юридические вопросы | 42 | 09.09.2017 16:51 |
| Помогите спланировать участок | Лучик | Учимся дизайну | 44 | 11.07.2015 22:35 |
| Новый участок, что с ним делать? | Абдюль | Наши ландшафты | 5 | 28.05.2014 12:26 |
| Подтопляемый участок | Мария | Ландшафтный дизайн | 13 | 29.11.2012 17:14 |
| Участок сада для игр и отдыха | gabika | Ландшафтный дизайн | 54 | 15.03.2011 21:08 |