![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 19.12.2011
Адрес: Київ, Фастівський р-н
Сообщений: 2,527
Сказал(а) спасибо: 8,331
Поблагодарили 12,115 раз(а) в 2,109 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Т-а-ак. Що за абру-кадабру тут нагородили??? Які три метри? Які СніПи?
Ви робили винос "в натуру" (затвердили межі на місці, тобто забили кілочки і видали папірець де це зазначено)? Судячи з останього посту ні. Йдемо в Вінницьку архітектуру, у них завжди є контакти людей які це роблять. З картинки не ясно ні де дороги, ні де будівлі сусідські, ні де проходять комунікації. Ні який рельєф. Як так можна прив"язувати будинок. Порада шукайте толкового місцевого архітектора і доручайте спланувати ділянку відповідно норм та правил. А потім вже з цим планом звертатися в місцеву архітектуру на отримання будпаспорта (те що можуть запропонувати намалювати там може тільки нашкодити, бо ділянка складна по геометрії.)
__________________
Наталі_я |
|
|
|
| 5 пользователя(ей) сказали cпасибо: | Angelique (18.05.2017), ya (20.05.2017), Кошка Ш. (18.05.2017), Фиорентинка (27.05.2017), шерка (19.05.2017) |
| Социальные закладки |
| Опции темы | |
| Опции просмотра | |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Лишение прав на приватизированный участок | rgv | Юридические вопросы | 42 | 09.09.2017 16:51 |
| Помогите спланировать участок | Лучик | Учимся дизайну | 44 | 11.07.2015 22:35 |
| Новый участок, что с ним делать? | Абдюль | Наши ландшафты | 5 | 28.05.2014 12:26 |
| Подтопляемый участок | Мария | Ландшафтный дизайн | 13 | 29.11.2012 17:14 |
| Участок сада для игр и отдыха | gabika | Ландшафтный дизайн | 54 | 15.03.2011 21:08 |