Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Около садоводства > ОчУмелые ручки

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.04.2017, 22:17   #11
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 484
Сказал(а) спасибо: 2,746
Поблагодарили 3,755 раз(а) в 466 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
...подскажите, пож, где Вы берете бисер для шалей
Коли я захворіла шалєманієй, то через деякий час, зібрав всю інфу, МК, вирішила спробувати плести із бісером. Подивилася на ціни - і . Але на ярмарку-виставці зустріла свою давню подругу-майстриню, яка плела біжутерію із бісеру та чешського скла. Ось вона мені продала бісер №6 на дві шалі по собівартості (їй брат із Чехії висилає). Це війшло в ДЕСЯТЬ разів дешевше, ніж у магазінах Дніпра.
Мені дуже сподобався результат, але зробила висновок, що шалі із бісером - ТІЛЬКИ ДЛЯ СЕБЕ, або якщо замовник готовий платити за работу+нитки+бісер.
Ті шалі із бісером покупці брали в руки, хвалили, але не купили, бо дуже дорогі. Після ярмарку я іх подарувала свахі та невістці.
Треба буде подзвонити подрузі та домовитися о зустрічі, щоб купити у неї рожевий бісер, бо в мене ще залишився італійський шовк+льон на бобінці.
Бажаю Вам знайти те, що треба, і отримати задоволення від процесу та результату!
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
natabu (03.04.2017)
 

Социальные закладки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:10. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot