Тема: Гранат
Показать сообщение отдельно
Старый 22.10.2018, 00:53   #229
Никола
Местный
 
Аватар для Никола
 
Регистрация: 28.02.2013
Адрес: Николаев
Сообщений: 1,466
Сказал(а) спасибо: 2,912
Поблагодарили 9,304 раз(а) в 1,365 сообщениях
Никола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Гранат

Спробуйте перед цвітінням,а то і під час обробити спеціальними препаратами типу "Бутон", "Зав"язь" та злегка попрацюйте "бджілкою". У мене вийшло у товариша пробудити до плодоношення гранат із кісточки,який добрий десяток років тільки цвів, а плодів не зав"язував. Потім він і сам почав зав"язувати гранатини. А ось у іншого товариша гранат теж із кісточки років сім-вісім уже цвіте і на мої "хитрощі" стосовно нього зовсім не реагує. Квітує собі ціле літо,інколи і у вересні окремі квітки з"являються. Зверніть увагу,чи відвідують бджілки квітки того гранату і чи присутні на ньому глечиковидні квітки,із яких саме і зав"язується гранатина.

А що,Ви врожай вже зрізали? Я намагаюсь їх як можна довше на кущі тримати. Перед приморозком накриваю агоспаном,він короткочасні приморозки до -5 стримує,якщо низ накидки поширше закріпити(тепло йде від землі). А вже коли обіцяють синоптики(та й сам бачу),що може бути відчутне похолодання,тоді всі гранатини зрізаю. За таких умов навіть маленькі та інколи кривобокі і ті на Гюлоша рожевому достигають. А Кримський полосатий у цьому році зараня дозрів,зерна солодші і дещо крупніші,ніж у Гюлоша на сьогодні. Але,сподіваюсь,погода дасть і Гюлоша себе проявити в повній мірі. А ще Азіатський підростає. На мій погляд,молодий кущик зовсім не відчув прикрощів від минулої зими(МІN -15),хоч зимував відкритим(частково диференційованих квіткових бруньок у нього всерівно поки що не має із-за молодого віку). Сподіваюсь,його морозо і зимостійкість будуть не гірші,ніж у попередніх двох сортів. Проте час покаже. Поки що спостерігаю і співставляю окремі риси,притаманні цим сортам.
__________________
С уважением,Александр.
«Мы многое знаем. Но, видимо, так устроен человек: ему нужна шишка на лбу или обвал, чтоб знания, доставшиеся от других, сделались собственным выводом.»В.Анчишкин, «Арктический роман».

Последний раз редактировалось Никола; 22.10.2018 в 01:20.
Никола вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Akella81 (25.12.2019), flowerss (24.10.2018), Lusyk (16.11.2018), Zaja (23.10.2018), евгения (22.10.2018), Садко (22.10.2018)