Показать сообщение отдельно
Старый 28.08.2018, 17:17   #1050
Zaja
Местный
 
Аватар для Zaja
 
Регистрация: 27.09.2017
Адрес: ххх
Сообщений: 3,471
Сказал(а) спасибо: 48,402
Поблагодарили 19,668 раз(а) в 3,243 сообщениях
Zaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вредители роз.

Дуже Вам співчуваю, Олександре. І це питання щодо відлякувачів мені теж цікаве. Син сказав, що дійсно діючих, знайти важко. Багато підробок.
На жаль ціла армія котів (показувала в відповідних темах) не справляється. Молода киця цього року лише одна. Вже шкідниками з клумб награлася й втратила до них інтерес. Навколо нас поля, ліс, ставок. Як виробники вбирають врожай, всі гризуни буквально в хаті. Не тільки в садку. Зі ставка постійно набігають водяні щури. Вони під'їдають коріння. Поряд мисливське господарство. Там минулого року вправлялися у розширені харчової бази (гризунів) для хутрового звіра. У моєї подруги ці гризуни у сараї за одну ніч вкрали відро земляного горіха -- чуфи (я два дні сиділа на городі її вибирала, потім мила) і цілий мішок пшениці. Їдять все підряд. Зробила колись ставочок (пльонка на глиняну землю), то на весні вода почала тікати. Відкачали воду. Трупи різних мишей і ходи у пльонці, як у Вас у відрі. Пошесть, а не миші.
Zaja вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Олександр (28.08.2018), Фиорентинка (29.08.2018)