Показать сообщение отдельно
Старый 28.07.2012, 14:17   #5
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

І перше питання.
Є 12 кущів шипшини, які ростуть по обидва боки доріжки до корпусу готелю. Колись це були штамбові троянди, але вони не пережили першої зими. Ось тут:

Це старе фото, ще немає тих кущів, клумби на південний бік готелю - сонце весь день.
Я обрізав кущі, лишивши по 1-2 найтовщих пагони, спробую знову прищепити троянди, кора зараз відстає добре - можна починати, але немає вибору у мене з чого взяти черенки для прививки.
Можу зрізати для прививки у себе Фламментанц, Дороті Перкінс, Пьер де Ронсард, Блек Баккару, невідому білу спреєву (однократного цвітіння), Королеву Елизавету.
Висота штамба буде не більше 1 м на всіх, крім крайніх до входу - там можна й на 1,5 м зробити.
Ось і думаю, що мені в понеділок щепити? Я схиляюсь до варіанту з Пьер де Ронсард Гарно виглядала б, на мою думку, спреєва біла, але вона однократка і цвіте недовго Фламентанц ростиме під стінами готелю на фоні білого каменю, Дороті Перкінс дуже хворіє і на низький штамб, мабуть, не підійде. Королеву Елизавету якось не уявляю на штамбі - у мене це кущ 1,5-2 м заввишки, дуже компактний і прямостоячий. Блек баккара у мене теж борошнистою росою хворіє
А може в когось у Львові можна придбати черенки? Порекомендуйте які сорти гарно будуть виглядати?
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Leslie (29.07.2012), MILA (29.07.2012), Zaja (20.10.2018), Масянька (29.07.2012), пятница (05.09.2012)