Показать сообщение отдельно
Старый 13.03.2017, 12:52   #95
Angelique
Местный
 
Аватар для Angelique
 
Регистрация: 31.03.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 2,525
Сказал(а) спасибо: 14,930
Поблагодарили 13,015 раз(а) в 2,779 сообщениях
Angelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Галицький хутір ;)

Ярино, як на мене, доріжки функціональні. У нашої тачки колесо "силіконове" (ну чи як воно там, жовте таке, що не потребує накачування), але і на старому звичайному їздила нормально, там між млинцями щілини не широкі, здебільшого зарослі моховинкою чи травою, тому проблем нема з їздою. Ну, трохи трясе, як поїзд)) коли порожня тачка.
Ще одне про доріжки. Минулого сезону частково їх перевкладала, у цей рік буду решту перекладати, де треба. Причин для цього декілька: поклала десь "не там", десь занизько і трохи нерівно (на око цього непомітно, але після дощу видно, що деякі ділянки довше лишаються мокрими), завузькі деякі доріжки (не треба економити на їх ширині, 60-70 см таки замало, треба 80-90-110), ну і вічні кроти (риють ходи і під доріжками, викидають землю між млинцями, якщо в щілинах нічого не росте). Так от - млинці перекладаються і компонуються по-новому без проблем. Мені чоловік знімав млинці, складав на сторону вздовж доріжок і возив пісок-щебінь. А я вже потім підіймала "подушку", робила нову розмітку і бавилася у тетріс. Тобто досить мобільні доріжки вийшли)))

---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
Є такий прозорий пластиковий шифер, може це скляний . Він гарний, але його не бери. У моїх друзів був такий над терасою. Великий град побив вщент, попробивав дІри.
Ні, прозорого не хочу, бо, крім граду, він ще й дуже парить. Швидше, якісь тонкі мати з очерету типу циновок. Треба Епіцентр відвідати, подивитися, може, щось підійде. Взагалі колись там тінь повинна буде забезпечувати ще гліцинія, але коли ще вона виросте...
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
Angelique вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mariposa (13.03.2017), natabu (13.03.2017), Vita.K (13.03.2017), ya (13.03.2017), Zaja (07.02.2018), Наташа Кулибина (14.03.2017), Света Ш (13.03.2017), Фиорентинка (13.03.2017)