Показать сообщение отдельно
Старый 13.01.2020, 10:11   #30
садовник
Super Moderator
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Киев.
Сообщений: 42,693
Сказал(а) спасибо: 2,356
Поблагодарили 84,025 раз(а) в 26,381 сообщениях
садовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Посевы 2020

Я подскажу, но в другой тема.

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

Цитата:
Сообщение от Света Ш Посмотреть сообщение
Садовник, цікаво, а ви самі перець вирощуєте? Мої перці є в темі. І свої перці в салатах доїли в грудні. За квіточки, рози та інші садові, я з вами сперечатися не збираюся. Перець зараз рано сіяти, хоча б з 25 січня, він переросте і одревесніє поки діждеться висадки. Не всі живуть біля опалювальних теплиць і час висадки у всіх регіонах різний. Ви самі на цьому наголошуєте завжди. Зазвичай я вже всю росаду на огород висажу в квітні( сіяну в лютому, ну дещо в кінці січня), а в людей читаю, ще ніхто і не валявся.
Нє, звичайно, якщо на продаж, та теплиця, то пора і капусту, якраз в кінці березня буде самий цимус по ціні на базарі.
Я уже отошел от огорода но это не имеет значение.
садовник вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Svetmay (13.01.2020), Света Ш (13.01.2020)