Показать сообщение отдельно
Старый 26.07.2020, 10:45   #363
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: дерево на границе участка или как "убить" дерево...

Підкажіть, як правильно убивати порослящі пні відпрацьованим маслом (те шо отработка). Отработку роздобули, а як застосувать тепер не можу знайти, в інеті якесь шопопало написане.
Пні - клен ясенелистний і робінія, деякі близько метра в діаметрі, вкриті їжаками гілок від постійної обрізки, такшо варіанти про насверлить дірочок і насипать селітри не підходять. Розчин селітри під корінь нічого не дав. Раундап (в будь-якій концентрації, по кілька разів за сезон) хіба що приторможує ріст, на кількість і силу відростання нових гілок щовесни він ніяк не діє. Екскаватор навіть не став пробувати Водій сказав ви шо, люди, я і вдвічі менший не витягну.

І ще, якщо хтось знає, на скільки метрів і на скільки років земля попсується від масла? Пні за парканом - настільки велика проблема, що ми навіть були змушені втратити добрячу смужку власної території, бо ніяк не справимось з цими монстрами. Але зсередини паркану в мене вже посаджені рослини, та і на звільненій території я б хотіла потім щось красиве культурне посадити.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием