Показать сообщение отдельно
Старый 18.02.2015, 13:00   #12
Angelique
Местный
 
Аватар для Angelique
 
Регистрация: 31.03.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 2,525
Сказал(а) спасибо: 14,930
Поблагодарили 13,015 раз(а) в 2,779 сообщениях
Angelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Галицький хутір ;)

Іра, задача не стільки закритися від сонця (довга сторона - західна, дашок буде непрозорий), скільки просто для краси, декорувати і прикрити простір під терасою (ну, із цим низькі компаньйони справляться). Аргументи твої щодо гібіскусів приймаються) крім того, що формувати кулями я їх точно не буду. А троянди приваблюють ароматом, їх по перилах можна красиво розкласти віялом... Ну, візуалка я, блін))) і запахи гарні люблю))
Висота там 1,40-1,70 до краю перил буде, тому і гібіскуси, і троянди певну ширму створять...
А, гібіскуси у мене є вирощені з насіння, тобто які будуть квіти, неясно. Із плетистих троянд чекають свого місця Полька, Сірано де Бержерак, Симпаті, Саллі Холмс. Ще кілька троянд є висотою 1,2-1,5 (по сортах ще не дивилася на це місце)...
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
Angelique вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Zaja (08.02.2018)