Тема: Мясорубка
Показать сообщение отдельно
Старый 07.12.2015, 19:51   #16
Kristin
Местный
 
Аватар для Kristin
 
Регистрация: 14.03.2014
Адрес: Львів
Сообщений: 1,503
Сказал(а) спасибо: 3,700
Поблагодарили 11,160 раз(а) в 1,517 сообщениях
Kristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мясорубка

В мене Зельмер тут в темі є фото, можу сказати одне що після покупки мясорубки комбайн не витягаю взагалі, тертки як на деруни так і на моркву дотирає все до найменшого шматка, стоїть весь час включена подрібнюю все при готовці що дня. Жмих при чавлені соку сухесенький при сухесенький, як мені пояснювали все залежить від мошності мясорубки. Каву мелить дрібно ригулятор можна виставити як душа бажає. Одним словом заміняє і комбойн і багато кухотого приладдя. Я дуже задоволена.
__________________
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь, начните со своих и до чужих не доберётесь
Kristin вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (12.12.2015), VARIKA (07.12.2015), Масянька (14.02.2016), Нина (20.03.2016)