Показать сообщение отдельно
Старый 24.12.2019, 12:47   #630
Люд.а
Местный
 
Аватар для Люд.а
 
Регистрация: 15.01.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 2,019
Сказал(а) спасибо: 17,649
Поблагодарили 15,190 раз(а) в 1,744 сообщениях
Люд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: книги, в том числе в интернете

Взагалі, коли йдеться про книжки, музику, тощо, можна говорити тільки сподобалося чи ні, а не погане чи хороше. Сприйняття залежить від вашого віку, настрою, освіти (можна не помітити багатьох ляпів, або повірити в не існуюче).
Є книжки, які мене дуже вразили, але я їх не перечитую, щоб не зіпсувати враження. А детективи Агати Крісті всі перечитала багато разів і буду ще перечитувати, ті що ні як не запам'ятаю, хто вбивця :)
Є багато дуже популярних авторів, які мені не подобаються, навіть читала книжку до кінця, щоб зрозуміти нащо то було написано, але ні.
Отже, добре, що книжок багато, а ще добре, що їх зараз можна слухати - і робити веселіше, і сумління не гризе, що за книгою робота не робиться.

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

Цитата:
Сообщение от Сынуля Посмотреть сообщение
А меня все на классику тянет. Томас Манн "Будденброки". Кстати этот роман получил Нобелевскую премию. Люблю Саги Надо будет глянуть фильм.
На Сагу о Форсайтах похоже? Хочу что-то подобное (не читала, смотрела сериал).
__________________
Мой сад Весна 2019
Весна 2020 Літо 2020 Літо 2021
Садівництво починається як захоплення і незабаром стає сенсом життя...
Люд.а вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
irina s (27.12.2019), Moonvalley (24.12.2019)