Показать сообщение отдельно
Старый 19.11.2019, 22:26   #617
Moonvalley
Местный
 
Аватар для Moonvalley
 
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 1,005
Сказал(а) спасибо: 11,377
Поблагодарили 6,548 раз(а) в 922 сообщениях
Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: книги, в том числе в интернете

Прочитала «Чужестранку», 2 книги! Ви знаєте, мені сподобалось… Хоча нагадує типово дамський роман, але все ж це трохи більше. Ну може все ж забагато… кхмм … певних сцен, трохи забагато мені було і насильства, і жорстокості, хоча з іншого боку розумієш, що в принципі не ми такі, життя таке (с)...
Однак загалом варта прочитання. Особливо сподобалось завершення другої книги – просто дуже динамічно, напружено і вигадливо. А ще сподобалось, як автор описала шлюб. «Удачный брак – один из самых драгоценных даров Господа. Если у вас хватило разума распознать и принять этот дар, вам не в чем каяться». І як у кінці книги описала релігію – без фанатизму, але й без обережного*засудження чи повсюдного відкидання, просто як те, що допомагає людині відчути себе людиною. «Я просто сижу і смотрю на Него. А Он – на меня».
Ну і ще сподобався побічний ефект від прочитання. І мужу також. Напевно, буду читати далі. Дякую за пораду!
__________________
Я Люба, на "ти"
Моя Місячна долина
Moonvalley вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Druida (25.12.2019), irina s (21.11.2019), viol (20.11.2019), Люд.а (20.11.2019)