Показать сообщение отдельно
Старый 08.10.2010, 01:59   #34
frruto
Banned
 
Регистрация: 08.10.2010
Адрес: Дніпропетровськ
Сообщений: 2
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 16 раз(а) в 2 сообщениях
frruto is infamous around these partsfrruto is infamous around these partsfrruto is infamous around these partsfrruto is infamous around these parts
По умолчанию Чорний Список

Ахтунг, Аферисти.
присилають не те , або брак, або гниле, черенки без коріння, замість саджанців, або зовсім нічого не присилають
--- Алла Йосіфовна Мазуренко з Вінниці
--- Кошеленко Л. Н., вона ж Кульман, адреса - або Ялта , або Нікітський ботсад якесь а\я, в електронній адресі містяться слова ( часто ящики змінює ) vera, botsad,viking
---- Серняк Виктор, може бути Львів, Жидачів, Хоросниця, чи інше місто Львівської області, спеціалізація актинідії, гумі, голубіка, жимолость, клюква, продає через підставних осіб, повністю здискредитував , шановану мною, Львівську область, бо тепер не знаєш чи можна комусь звідти вірити, а може то все той самий Серняк.
---- Кадри з Кременця, забула імена, спеціалізація цитрусові, гранати, інжир.
---- Іще є Боні і Клайд з ІваноФранковщини, але зважаючи на їх дряхлий вік , адресу не указую - може в них уже старечі маразми, або пенсія мала.
Ці люди обдурили мене, мабуть більше , ніж на 1000 гривень.
Будьте обережні, розповсюджуйте цю інфу по знайомим, сайтам, форумам, ЗЛО повинно бути покаране, не покаране ЗЛО розмножується.
Алла Йосіфовна не дарма на першому місці, їй пальма першості. Кошеленко також іще та штучка. Може прислати замість дорогезного саджанця за 200 грн , якийсь камсіс, і на телефонний дзвоник буде істерично волати - ви усйо врьйотє, скатіна, я вам пріслала шта ви прасілі.
Будьте уважні.
Іще можна додати якусь мадам, яка працює під іменем Табанюк Олег Іванович, село Теофілівка, Бершадський район, Вінницької області, присилає суцільні гниляки , і шле все що попало, прикладає листа ,в якому пише, ой такого то не було, я вам поклала 5 шт іншого. Можливо зараз працює під іншим іменем, треба бути уважним значить до Бершадського району, а то і всієї Вінницької області.
frruto вне форума   Ответить с цитированием
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
antonsherkkkk (07.01.2011), Cеpгей (16.04.2011), Sunpine (17.08.2011), Tasia (28.02.2013), Zaja (11.11.2017), Адонис (11.02.2011), Воронин Александр (12.11.2010), ирина матюх (16.11.2010), Мушка07 (29.01.2012), Надія (20.02.2011), надюша (06.03.2011), Рыжик (21.03.2011), Таня Скороход (12.12.2012)