Показать сообщение отдельно
Старый 20.03.2021, 20:03   #1296
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,511
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

Цитата:
Сообщение от Городовой33 Посмотреть сообщение
Тримати 30-40 шт. трохи накладно чим би і як їх негодували але свої бролі значно смачніші і як правило більші від магазинних.
В тому і справа. що я хочу отримати смачне м"ясо. Ніякої розмови про бізнес не йде. В іншому випадку пішов би в магазин і купив би "нашої ряби". В мене сестра місяць годує кормами, які виготовлені на фабриках, потім поступово протягом місяця потроху переводить на натуральний корм, а там ще місяць вони їдять практично одну кукурудзу. Як для мене то занадто, тому і цікавлюсь. Мета: Максимальна вага, гарний смак м"яса, і відповідно економія на кормах. Як кажуть, де той правильний рецепт?
Анатолий вне форума   Ответить с цитированием