Показать сообщение отдельно
Старый 03.07.2018, 21:46   #1833
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вредители садов и огородов

Цитата:
Сообщение от Иван61 Посмотреть сообщение
Применял супер ФАС от муравьев в помещении- замечательно! Вот бы ещё придумать как его в огороде приспособить.
я в магазині у нас тут в райцентрі питала Брос, такого нема в нас, дали цей фас. Там порошок в пакеті, треба на куточку пакету проколоти дірочки і посипати прямо так з пакету на мурашник.
Здається в мене не просто Фас, а фас-дубль чи щось таке, завтра вже гляну, якщо треба напишу.

Рембека в минулому році висипала за місяць 6 чи 8 великих пакетів, не пам'ятаю точно, тільки що кратну кількість купувала. І в позаминулому, як ще собак не було, щедро засипала ним мурашники у дворі. У мене десь є фото, як мурашки виносять ці кольорові горошинки із щілин у доріжці, прямо отак ланцюжком несуть їх в клумбу і нагло сміються з моїх потуг витравити їх
На городі рядки і лунки рембеком просипала, бо там мурашників - по 10-15 на сотку. Не допомогло, через 2 тижні після того як зорали, всі мурашники були на своїх місцях. Проливала їх рідкими ядами (2 чи 3 різні діючі речовини) - до лампочки все.
Вони тут 8 років вільно жили і плодились, а я всього три роки намагаюсь їх знищити. Ну, подивимся ще хто кого. Я затята. І не люблю коли порушують мої плани.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.

Последний раз редактировалось Pixie; 03.07.2018 в 21:51.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
NaLiKa (04.07.2018), Zaja (07.07.2018)